Cykl konferencji Budoskop – Warsztat Architekta

2013-02-14 10:36
Budoskop - warsztat architekta
Autor: brak danych

Rusza cykl konferencji Budoskop – Warsztat Architekta. Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się 21 lutego br. w Katowicach. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

To wydarzenie w gronie ekspertów i profesjonalistów, prowadzących prelekcje i konsultacje z naciskiem na nawiązanie kontaktów biznesowych. Dobór miejsc i ekspertów uczestniczących w warsztatach ma stworzyć możliwość połączenia prezentacji produktowych z pokazami warsztatów branżowych. Wszystko po to, aby umożliwić uczestnikom wymianę doświadczeń pobudzić ich do inspirujących dyskusji. Uczestnikami cyklu spotkań Budoskop – Warsztat Architekta będą: architekci, projektanci branżowi, deweloperzy, zarządcy nieruchomości, wykonawcy.W programie każdego wydarzenia znajdą się trzy bloki tematyczne:

1. wnętrza
2. budynki i budowle
3. urządzanie terenów zewnętrznych

W każdym panelu zaprezentowany zostanie przyszłościowy warsztat architekta i projektanta poprzez:

– prezentację liderów na światowym rynku oprogramowania służącego projektowaniu architektonicznemu, rozwiązań dla branży budowlanej, bibliotek produktowych,
–  zaprezentowanie nowości technicznych – urządzenia ułatwiające pracę architektów i projektantów,
– przedstawienie technologii, nowości produktowych.

Info-Inwest, organizator konferencji, zapewnia wszystkim uczestnikom wstęp wolny na spotkanie, wystarczy wypełnić formularz.

Budoskop - warsztat architekta
Autor: brak danych

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej