Cykl konferencji „BIM: polska perspektywa – Autodesk Road Show 2016"

2016-05-17 13:21
BIM/Autodesk
Autor: brak danych

Autodesk wraz z partnerami zaprasza na cykl ogólnopolskich konferencji "BIM: polska perspektywa – Autodesk Road Show 2016", które odbędą się we Wrocławiu (31 maja), Poznaniu (1 czerwca), Katowicach (8 czerwca), Gdańsku (9 czerwca) oraz w Krakowie (16 czerwca). Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Główne obszary tematyczne spotkań związane będą z funkcją i znaczeniem BIM w kompleksowym procesie tworzenia w architekturze i budownictwie. Eksperci będą opowiadać: Jak efektywnie wdrożyć BIM? Jakie są doświadczenia firm działających na naszym rynku i na jakim etapie jesteśmy? A także jak wygląda przyszłość tworzenia w oparciu o BIM? Przybliżone zostaną również nowe narzędzia usprawniające tworzenie projektów, zarządzanie dokumentacją, współpracę międzybranżową oraz koordynację w chmurze: Autodesk Formit 360, Autodesk Dynamo, A360 Collaboration for Revit.

Cykl spotkać to kontynuacja rozpoczętej dyskusji na temat znaczenia, korzyści i perspektyw, jakie daje BIM w całym procesie inwestycyjnym, wszystkim zaangażowanym grupom. Opublikowany w listopadzie 2015 r. raport „BIM – polska perspektywa” wskazuje liczne benefity wynikające ze stosowania BIM. Należą do nich m.in.: tworzenie projektów wyższej jakości, mniejsza liczba błędów na etapie realizacji inwestycji, lepsza współpraca pomiędzy różnymi podmiotami, usprawnienie projektowania oraz tworzenie bardziej wydajnych projektów. Wyniki raportu zostaną zaprezentowane podczas spotkań.

Szczegółowa agenda i rejestracja

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej