Circle K podbija promocję na paliwo. Zatankujemy w wakacje 2023 taniej i dostaniemy pieniądze na paliwo

2023-07-07 16:14
stacja paliw Circle K
Autor: Szymon Starnawski/Grupa Murator Na stacjach Circle K paliwo jest tańsze w wakacyjne weekendy, ale nie tylko

Tańsze paliwo na wakacje proponuje swoim klientom stacja paliw Circle K. Dodatkowo wprowadza wakacyjną zabawę, w której raz w tygodniu można wygrać nawet 300 zł na paliwo! Jakich obniżek cen paliw mogą spodziewać się kierowcy tankujący na Circle K? Kto może korzystać z promocji?

Spis treści

  1. O ile tańsze paliwo na wakacje na stacji Circle K?
  2. Dla kogo tańsze paliwo na Circle K?
  3. Zasady wakacyjnej promocji na stacjach Circle K
  4. Circle K daje 300 zł na paliwo

O ile tańsze paliwo na wakacje na stacji Circle K?

Stacje paliw Circle K wystartowały od początku wakacji z promocji pod hasłem SUMMER STOP 2023. Na czym polega wakacyjna promocja?

W każdy weekend wakacji, od piątku do niedzieli, można zatankować o 35 groszy taniej na litrze.

Dla kogo tańsze paliwo na Circle K?

Obowiązuje tu, podobnie zresztą jak na Orlenie, czy innych stacjach, program lojalnościowy. Z promocyjnej ceny paliwa mogą skorzystać tylko ci kierowcy, którzy mają kartę EXTRA i są zarejestrowani w programie o tej samej nazwie.

Zasady wakacyjnej promocji na stacjach Circle K

W ramach jednej transakcji można kupić maksymalnie 85 litrów paliwa, przy czym limit ten jest możliwy do zrealizowania tylko raz w ciągu doby. Promocja trwa w każdy piątek od godz. 00:00 do każdej niedzieli do godz. 23:59.

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie karty potwierdzającej członkostwo w programie Cicrle K EXTRA. Kupując paliwo, można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub bonami wartościowymi. Ne ma natomiast możliwości płatności kartą flotową czy kartami przedpłaconymi.

Promocją objęte są następujące paliwa: miles 95, miles Diesel, milesPLUS 95, milesPLUS 98, milesPLUS Diesel, a także LPG SupraGas.

Limit paliwa lub LPG objętego rabatem i zakupionego w ramach jednej transakcji wynosi 85 l.

Zniżki w promocji „Summer Weekends” obowiązują do 3 września.

Circle K daje 300 zł na paliwo

Dodatkowo stacja wprowadza Summer Games - nową grę mobilną, w której można wygrać darmowego hot doga, słodycze, napoje i wiele innych nagród.

Raz w tygodniu, gracz z najwyższym wynikiem w grze Circle K, na maila podanego przy rejestracji otrzyma voucher o wartości 300 złotych na paliwo!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej