Chcesz wygrać przetarg? Powiemy ci jak to zrobić.

2014-06-13 13:46
Przetarg na roboty
Autor: http://www.thinkstockphotos.com

Nie zawsze musi wygrać najtańszy wykonawca. To od jakości oferty przetargowej, informacji w niej zawartych oraz od umiejętnego wykorzystania przepisów Prawa zamówień publicznych, zależy czy wygrasz przetarg na roboty budowlane. Zapraszamy na szkolenie 25 czerwca.

Prawo zamówień publicznych to ustawa uchwalona przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, regulująca kwestie prawne związane z zamówieniami publicznymi, czyli wydatkowaniem środków publicznych. Do stosowania wspomnianych przepisów zobligowane są podmioty sektora publicznego, jak też wszystkie inne, które są kontrolowane przez jednostki wyżej wspomnianego.
Przyjęło się, że wygranie przetargu to kwestia tylko i wyłącznie ceny. Nic bardziej błędnego. Aby mieć szansę na wygranie zamówienia, trzeba dobrze znać Ustawę o zamówieniach publicznych i co najważniejsze – umieć ją odpowiednio zinterpretować. Ważnym jest też fakt, że wspomniana ustawa była już kilkukrotnie nowelizowana, ostatni raz w lutym tego roku, więc warto zapoznać się z wprowadzonymi zmianami.
Ustawa o zamówieniach publicznych, mówi między innymi o zasadach wybierania najkorzystniejszej oferty. Od tego jaką ofertę złożymy, zależą nasze szanse w przetargu. Dobra znajomość tejże daje możliwość wykorzystania przepisów Prawa zamówień publicznych do stworzenia przewagi konkurencyjnej w postępowaniu o uzyskanie zamówienia publicznego, czyli wygranie przetargu.
Nie jesteś pewien czy Twoje wiedza wystarczy do startu i wygrania przetargu? Znasz najnowsze zmiany w ustawie dotyczące robót budowlanych? Nie? Nic straconego! Zapraszamy na szkolenie (szczegóły na www.frbp.pl), podczas którego nasz ekspert, w jasny i czytelny sposób, pokaże wszystko krok po kroku – od przygotowania dokumentów, do złożenia oferty.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej