"Chcemy uczciwego budownictwa" - konferencja serwisu Muratorplus.pl wzbudziła duże zainteresowanie

2017-03-20 18:03
Eska_Chcemy uczciwego budownictwa
Autor: Eska Info

Konferencja Muratoraplus.pl "Chcemy uczciwego budownictwa" odbyła się 17 marca 2017 w warszawskim Hotelu Belotto. Było to pierwsze z czterech planowanych spotkań, dotyczących problemu nieuczciwej konkurencji w budownictwie. Temat okazał się być strzałem w dziesiątkę, o czym świadczy to, że informację o konferencji i poruszanych w jej trakcie problemach zamieściło wiele serwisów i portali, nie tylko branżowych.

Relacja z konferencji pojawiła się na wielu portalach m.in: Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Urzędu Zamówień Publicznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Polskiego Związeku Firm Deweloperskich, Związku Polskie Okna i Drzwi, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Portalu Samorządowego, Rynku Infrastruktury, Wolters Kluwer, Polskiej Agencji Prasowej, a także w serwisach ekonomicznych Super Expressu, Onet, Wirtualnej Polski, Gazety Prawnej, Bankiera, Gazety Wyborczej i wielu innych.

Zachecamy Państwa do obejrzenia relacji WIDEO z konferencji serwisu Muratorplus.pl – "Chcemy uczciwego budownictwa" >>

Sygnatariusze_loga
Autor: Muratorplus.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej