Castorama. Nowy market budowlany w Mińsku Mazowieckim

2011-07-14 19:12
Castorama. Nowy market budowlany w Mińsku Mazowieckim
Autor: Castorama Polska Castorama - market budowlany w Mińsku Mazowieckim jest już prawie gotowy

Castorama rozwija sieć sprzedaży. Jeszcze w tym roku ma powstać market budowlany w Mińsku Mazowieckim. Castorama budowana jest przy Galerii Handlowej Partner w Stojadłach; tuż przy trasie E30 Warszawa - Terespol. Otwarcie sklepu planowane jest na wrzesień 2011 roku.

Market budowlany w Mińsku Mazowieckim jest już prawie gotowy

Castorama budowana jest na terenie centrum handlowego 'Galeria Handlowa Partner' w Stojadłach koło Mińska Mazowieckiego; tuż przy trasie E30 Warszawa - Terespol. Nowy market budowlany będzie miał powierzchnie ok. 7,5 tys. m2, z czego 6 tys. m2 zajmie hala sprzedaży. Inwestorem Castoramy jest firma PHU Partner.

Jak powiedział nam Sławomir Rogowiec Dyrektor ds. komunikacji i zarządzania zmianą Castorama Polska Sp. z o.o. - Realizacja inwestycji w Mińsku Mazowieckim jest na zaawansowanym etapie. Budynek jest już „zamknięty”. Obecnie trwa wylewanie posadzek w hali sprzedaży oraz prace wykończeniowe w części biurowej. Prowadzone są również prace brukarskie wokół budynku.

Market budowlany ma być gotowy w połowie września 2011 roku. - Dokładna data otwarcia Castoramy zależ jednak od uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. - dodaje Sławomir Rogowiec. W nowej Castoramie znajdzie zatrudnienie około 130 osób.

Castorama Polska w liczbach

Castorama Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie w Polsce funkcjonuje 61 sklepów (w tym 55 sklepy Castorama i 6 sklepów Brico Depot). Markety budowlane Castorama to 450 tys. m2 powierzchni handlowej i około 10 tys. zatrudnionych pracowników.
Sklepy Castorama zajmują pierwsze miejsce w kategorii DIY („do it yourself”) w Polsce, a w 2010 roku klienci skorzystali z ich oferty przeszło 44 mln razy.


Firma PHU Partner z Mińska Mazowieckiego zajmuje się działalnością budowlaną i deweloperską. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Centrum handlowe Partner w Stojadłach otwarto 30 marca 2011 r. Obiekt ma 4,8 tys. m2 powierzchni, dwa poziomy handlowe dla około 30 najemnców, garaż podziemny, ruchome schody oraz windę.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej