Bydgoskie Targi Mieszkaniowe

2015-10-07 11:41
Targi Bydgoskie SAWO
Autor: brak danych

W dniach 17 i 18 października zapraszamy do Artego Areny w Bydgoszczy, na 14. Targi Mieszkaniowe - jesień 2015, na których zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Bydgoszczy - pan Rafał Bruski.

Bydgoskie targi mieszkaniowe, skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem nowego i używanego mieszkania i domu. To właśnie na targach, w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z szeroką ofertą mieszkaniowych nowości oraz deweloperskich premier przygotowanych do sprzedaży na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic. Zamiast przeglądania wielu ogłoszeń prasowych i internetowych lub wizytowania kolejnych biur sprzedaży, warto odwiedzić targi mieszkaniowe, na których będzie można wybrać, zarezerwować i kupić wymarzone mieszkanie lub dom.

Targi mieszkaniowe to także okazja do poznania najciekawszych ofert sprzedaży, często w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie dla klientów targowych. Obok deweloperów i biur nieruchomości na targach zaprezentują się również banki i instytucje finansowe oferujące kredyty, w tym z dopłatami w programie "Mieszkanie dla Młodych". Będą również firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia oraz firmy doradcze, projektowe, a także stoisko Urzędu Miasta Bydgoszczy z przedstawicielami wydziału administracji budowlanej.

Wszystkich odwiedzających Targi Mieszkaniowe zapraszamy również do udziału w seminariach, podczas których w sobotę 17.10.br. - szczegółowo omówione zostaną wszystkie zmiany w rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych" jakie nastąpiły od września, natomiast w niedzielę 18.10.br - zapraszamy na blok tematów poświęconych wtórnemu rynkowi nieruchomości - m.in. wynajmowi mieszkań, wyłączności na sprzedaż, powinnościom pośrednika oraz bezpiecznemu i korzystnemu kupowaniu mieszkań na tym rynku.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów, którzy dyżurować będą w sobotę 17.10.br od 11.00 do 15.00 na stoisku nr 11. Tym razem porad związanych z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału PSRWN.

Zapraszamy na jesienne Targi Mieszkaniowe 17 i 18 października, w godz. 10.00 -17.00 do bydgoskiej hali - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu czynny będzie bufet z ofertą smacznych zakąsek, posiłków i napojów.

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie: www.sawo.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej