Bydgoskie Targi Mieszkaniowe

2015-10-07 11:41
Targi Bydgoskie SAWO
Autor: brak danych

W dniach 17 i 18 października zapraszamy do Artego Areny w Bydgoszczy, na 14. Targi Mieszkaniowe - jesień 2015, na których zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Bydgoszczy - pan Rafał Bruski.

Bydgoskie targi mieszkaniowe, skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem nowego i używanego mieszkania i domu. To właśnie na targach, w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z szeroką ofertą mieszkaniowych nowości oraz deweloperskich premier przygotowanych do sprzedaży na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic. Zamiast przeglądania wielu ogłoszeń prasowych i internetowych lub wizytowania kolejnych biur sprzedaży, warto odwiedzić targi mieszkaniowe, na których będzie można wybrać, zarezerwować i kupić wymarzone mieszkanie lub dom.

Targi mieszkaniowe to także okazja do poznania najciekawszych ofert sprzedaży, często w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie dla klientów targowych. Obok deweloperów i biur nieruchomości na targach zaprezentują się również banki i instytucje finansowe oferujące kredyty, w tym z dopłatami w programie "Mieszkanie dla Młodych". Będą również firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia oraz firmy doradcze, projektowe, a także stoisko Urzędu Miasta Bydgoszczy z przedstawicielami wydziału administracji budowlanej.

Wszystkich odwiedzających Targi Mieszkaniowe zapraszamy również do udziału w seminariach, podczas których w sobotę 17.10.br. - szczegółowo omówione zostaną wszystkie zmiany w rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych" jakie nastąpiły od września, natomiast w niedzielę 18.10.br - zapraszamy na blok tematów poświęconych wtórnemu rynkowi nieruchomości - m.in. wynajmowi mieszkań, wyłączności na sprzedaż, powinnościom pośrednika oraz bezpiecznemu i korzystnemu kupowaniu mieszkań na tym rynku.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów, którzy dyżurować będą w sobotę 17.10.br od 11.00 do 15.00 na stoisku nr 11. Tym razem porad związanych z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału PSRWN.

Zapraszamy na jesienne Targi Mieszkaniowe 17 i 18 października, w godz. 10.00 -17.00 do bydgoskiej hali - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu czynny będzie bufet z ofertą smacznych zakąsek, posiłków i napojów.

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie: www.sawo.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej