Buduje.net - portal, gdzie dodasz i znajdziesz usługi budowlane

2012-04-04 13:30
Wirtualna platforma - realne korzyści
Autor: Anna Sachajko| Nowoczesne Technologie Informatyczne Sp. z o.o. Wirtualna platforma - realne korzyści

Nie ma firmy w internecie - firma nie istnieje, a im jest mniejsza tym bardziej jest anonimowa. Żeby zaoferować swoje usługi, firma nie musi mieć swojej strony internetowej, wystarczy dodać swoją wizytówkę w dobrej bazie danych, a klientów nie powinno zabraknąć. Dlatego warto dołączyć do bazy danych www.buduje.net

Dlaczego Buduje.net?

Portal Buduje.net jest skierowany do osób, które planują budowę lub remont domu. Dzisiaj liczy się szybkość dotarcia do potrzebnych nam danych, również osoby budujące poszukują informacji o usługach i materiałach przede wszystkim w sieci. Dzięki Buduje.net można w prosty sposób stworzyć internetową wizytówkę firmy i i dać się odnaleźć potencjalnym klientom.
Portal działa na zasadzie wirtualnej konsultacji budowlanej oraz jest bazę firm oferujących usługi budowlane, usługi remontowe oraz towary niezbędnych na każdym etapie inwestycji. Głównym celem portalu jest budowanie relacji pomiędzy osobami budującymi a firmami oferującymi swoje usługi.

Firma oferuje - klient znajduje

Jak to działa? Przedsiębiorca loguje się na portalu, wypełnia formularz danymi dotyczącymi firmy i świadczonych przez nią usług. System będzie sam z bazy danych podpowiadał inwestorowi, że może skorzystać akurat z tej oferty i skontaktuje go z firmą usługową. Buduje.net opiera się na modelu wzajemnej wymiany korzyści. Firma zyskuje możliwość promocji i zdobywa nowych klientów. Natomiast osoby budujące lub remontujące oszczędzają czas na poszukiwania potrzebnych fachowców lub towarów. Portal, z racji tego, że traktuje całościowo tematykę budowy i remontu, skierowany jest do firm świadczących usługi remontowe, budowlane, a także do producentów i sprzedawców materiałów budowlanych. Współpracować mogą z nim zarówno firmy jednoosobowe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Oferta w sieci

Wobec dużej konkurencji na rynku firm budowlanych i usługowych, trudno jest się na nim przebić i zaistnieć. W myśl dewizy: „nie ma cię w internecie – nie istniejesz” staje się oczywiste, że portal jest idealnym miejscem, aby się wyróżnić. Statystyki mówią same za siebie. Firmy, które zdecydowały się na wprowadzenie oferty swoich usług on-line odnotowują wzrosty przychodów rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset procent! Dzięki platformie Buduje.net tysiące internautów może dotrzeć do każdej firmy. Propozycja portalu jest tym bardziej atrakcyjna, że przez pierwsze trzy miesiące można go testować bezpłatnie i dopiero po tym czasie podjąć decyzję o pozostaniu w bazie lub jej opuszczeniu. Wkrótce rusza ogólnopolska kampania reklamowa portalu, dlatego warto zarejestrować się już teraz.

Internet naprawdę może sprawić, że firma stanie się bardziej konkurencyjna na rynku. Warto to sprawdzić, wystarczy zalogować się na www.buduje.net, wprowadzić dane swojej firmy, a oferta znajdzie się w sieci.

Buduje.net
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej