Budowlana Marka Roku 2023 ogłoszenie wyników 15 czerwca 2023

2023-05-30 10:37
Budowlana Marka Roku 2023 ogłoszenie wyników 15 czerwca 2023
Autor: ASM Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku

Jakie marki budowlane zyskają renomę fachowców w 2023 roku? Firma badawcza ASM przeprowadza wśród fachowców, ogólnopolskie badanie ankietowe, które ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy wskażą najlepsze marki już po raz XIX.

Ranking Budowlana Marka Roku ze względu na badawczy charakter jest klasyfikacją niezależną od subiektywnych czynników. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy brandów) wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Klasyfikowani są również generalni wykonawcy.

Kto dostanie tytuł Budowlana Marka Roku?

Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach.

Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku.

Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców niezależnie od kategorii produktowej.

Raporty Budowlana Marka Roku 2023 prezentują aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku. Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku.

Budowlana Marka Roku 2023

Aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku (badanie CATI, I kwartał 2019), a 82,3% Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR (badanie CAWI, grudzień 2022). Ponadto aż 77,2% inwestorów indywidualnych będących w procesie remontowo-budowlanym sprawdza rankingi szukając informacji o produktach (badanie CAWI, grudzień 2022).

Publiczne ogłoszenie wyników odbędzie się 15 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.

Wszystkim planującym budowę czy remont polecamy śledzenie aktualnych preferencji wykonawców na rynku i poznania wiarygodnych, cenionych produktów budowlanych.

Producentów zapraszamy do wzięcia udziału w Rankingu i weryfikacji pozycji swoich marek. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.budowlanamarkaroku.com.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej