Budowa w chmurze - współpraca przy planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu

2018-10-31 14:22
Autodesk
Autor: materiały prasowe

To tytuł konferencji, która odbędzie się 28 listopada w Warszawie. Celem spotkania jest przybliżenie platformy BIM 360 do zarządzania i komunikacji w projektach budowlanych – pozwalającej wykorzystać potencjał chmury przy realizacji inwestycji. Organizatorem konferencji jest Autodesk.

Autodesk zaprasza do udziału w konferencji "Budowa w chmurze - współpraca przy planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu". Zaproszenie kierowane jest do wszystkich osób zaangażowanych w proces inwestycyjno-budowlany, w szczególności architektów, firm budowlanych i inwestorów.

Konferencja Autodesk #budowaWchmurze to okazja do skorzystania z merytorycznej wiedzy, doświadczenia, porad ekspertów, a także dobrych praktyk. Swoje doświadczenia w obszarze wykorzystania BIM 360 zaprezentują przedstawiciele Loredo Res oraz Skanska. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa narzędzi wspierających pracę podmiotów współpracujących przy realizacji inwestycji oraz innowacyjnych produktów.

Najnowsze dane Eurostatu pokazują, że rozwiązania oparte o chmurę są coraz częściej wybierane przez polskie firmy niezależnie od ich wielkości. 37% dużych przedsiębiorstw korzysta z chmury, natomiast wśród średnich firm (poniżej 250 pracowników) wskaźnik ten wynosi 17%. To wciąż niemal dwukrotnie mniej, niż stanowi unijna średnia (np. stopień nasycenia w Finlandii, gdzie niemal 90 proc. organizacji, zatrudniających powyżej 250 osób, wykorzystuje walory chmury), jednak od 2015 roku wzrosła liczba firm średniej wielkości wdrażających rozwiązania chmurowe. Specyfika rynku budowlanego – wiele podmiotów zaangażowanych w realizację inwestycji, rozproszony proces, duża liczba danych, także wpływa na wzrost zainteresowania chmurą.

Informacje o konferencji
Budowa w chmurze - współpraca przy planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu
28 listopada 2018
MS Mermaid (budynek The Tides), II piętro
ul. Wioślarska 8, Warszawa
Rejestracja oraz program konferencji: www.autodesk.pl/budowawchmurze

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej