Budowa Remont Dom i Wnętrze

2009-09-04 16:27
Targi Budowa Remont Dom i Wnętrze
Autor: Murator EXPO

Na warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowskiej 6A, 10 października startuje kolejna edycja największych na Mazowszu Ogólnopolskich Targów Budowlanych Budowa Remont Dom i Wnętrze.

Targi Budowlane Murator EXPO odbywają się dwa razy w roku – w kwietniu pod znakiem MUREXPO i w październiku pod nazwą Budowa Remont Dom i Wnętrze. Targi zyskały uznanie i są oczekiwane nie tylko ze względu na ciekawą ofertę producentów z całej Polski, lecz także na bogaty program wydarzeń towarzyszących, spotkania i prelekcje, atrakcyjne pokazy, warsztaty i bezpłatne porady specjalistów.

Targi Budowlane
Autor: Murator EXPO

Jesienna edycja Targów poświęcona będzie kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, usługodawców z branży budowlanej: firm zajmujących się wykańczaniem wnętrz, firm budujących domy na zamówienie indywidualnych klientów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów.

Warta polecenia jest wystawa produktów oraz rozwiązań wyposażenia i projektowania wnętrz dla osób niepełnosprawnych. Ekspozycja dla niepełnosprawnych zostanie urządzona w zespole wejścia głównego - przestrzeń ta będzie wyróżniona i specjalnie oznakowana.

Organizatorzy targów chcą zaproponować indywidualnym inwestorom wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie ich mieszkań i domów - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Zostanie w tym celu zorganizowane Centrum Projektowania i Urządzania wnętrz mieszkalnych pod patronatem Związku Polskich Artystów Plastyków. Architekci wnętrz skupieni w Sekcji Architektury Wnętrz ZPAP przygotowują na Targi cykl wykładów i pokazów przykładowych aranżacji. Prezentacje i wykłady będą dotyczyć takich tematów jak: urządzanie wnętrz, wzornictwo przemysłowe, malarstwo ścienne, mozaiki, freski, sgrafitto, rzeźba we wnętrzu i w ogrodzie, użytkowe formy rzeźby (fontanny, grafika), tkanina we wnętrzu, szkło i ceramika, antyki, kopie i pastisze malarstwa.

Atrakcją będą też bezpłatne warsztaty zdobienia przedmiotów techniką decoupage'u - dekoracji przedmiotów użytkowych przez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych i naklejanie ich na wybraną powierzchnię. Na Targach zainteresowani wspólnie z instruktorem stworzą z przedmiotów codziennego użytku oryginalne i niepowtarzalne okazy. Można będzie samodzielnie zdobić przedmioty z drewna, tektury, szkła, tkaniny i porcelany, a nawet plastiku oraz metalu i nadawać im indywidualny charakter. A Polskie Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Bonsai Tanuki zaprezentuje przeznaczone do ekspozycji w mieszkaniach, domach i biurach rośliny bonsai. Odbędzie się pokaz kształowania bonsai i formowania domowych drzew bonsai.

Każda edycja imprezy gromadzi 150 wystawców z branży oraz ich klientów - nawet 8 tys. zwiedzających, którzy w jednym miejscu mogą dokonać wyboru najlepszych, najbezpieczniejszych wyrobów budowlanych i technologii oraz skorzystać z porad specjalistów wielu dziedzin.

Sponsorem jesiennej edycji Targów Murator EXPO 2009 jest firma REGULUS - system® uznany producent wodnych miedziano - aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania. Do grona Sponsorów należą prestiżowe korporacje: Dachmur, Schiedel sp. z o.o.

Więcej informacji:
Magdalena Izdebska
Szef Projektu
tel.: (22) 829 66 37

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej