BUDMA: szkolenie Archispace dla architektów i projektantów

2011-12-14 12:08
Szkolenie z oporgramowania CAD
Autor: Procad

Firma Procad zaprasza na szkolenie z projektowania architektury w ramach Akademii Efektywnego Projektowania - Archispace. Wydarzenie odbędzie się już w styczniu na targach BUDMA 2012. Każdy, kto ukończy szkolenie otrzyma certyfikat. Zapraszamy architektów i projektantów.

Firma Procad zaprasza architektów oraz projektantów na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty projektowe, z cyklu Archispace - Akademia Efektywnego Projektowania.

Przeczytaj również: BUDMA 2012: "Dachy i Fasady - wyższy standard budownictwa". Konferencja dla architektów, projektantów i konstruktorów

Projektowanie, a Archispace

Akademia Efektywnego Projektowania to szkolenie, które odbędzie się ramach targów BUDMA 2012. Każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i poznać najnowsze trendy oraz technologie projektowe codziennie będzie mógł wziąć udział w 16 krótkich szkoleniach na żywo. Po każdym z nich, uczestnik otrzymuje certyfikat, który jednocześnie jest przepustką do bazy pokazów on-line, będącą uzupełnieniem tematów poruszanych podczas Akademii Efektywnego Projektowania.

Biblioteka 40 tys. rysunków CAD dla gości Arshispace BUDMA 2012

Podaczs targów BUDMA 2012, aktywnie działający projektanci, którzy odwiedzą przestrzeń Archispace, otrzymają unikatową płytę przygotowaną specjalnie na BUDMĘ i dostępną wyłącznie w czasie targów. Na płycie znajdą m.in.: bibliotekę 40 tys. rysunków CAD (cyfrowych modeli konkretnych produktów branży budowlanej wykorzystywanych w polskich inwestycjach), materiały informacyjne i prezentacyjne, program Asystent Projektanta - umożliwiający wygodne zarządzanie bibliotekami rysunków CAD, biblioteka rysunków typowych 3D oraz materiały szkoleniowe "Pierwszy projekt" dla wybranych systemów CAD.

Archispace - więcej niż szkolenie

W ramach Archispace BUDMA, powstanie również 6 Producenckich Punków Konsultacyjnych.
Będą one okazją do poznania nowości w propozycji oraz możliwości wykorzystania wirtualnych modeli konkretnych produktów wprost w projektach budowlanych.
Ponadto, podczas szkolenia Archispace uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń między projektantami, a producentami branży budowlanej.
Wszyscy uczestnicy Akademii Efektywnego Projektowania będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody - codziennie rozlosowanych zostanie kilka kart programu lojalnościowego firmy PROCAD z już nabitymi punktami gotowymi do wymiany na wybrane upominki.

BUDMA 2012: Akademia Efektywnego Projektowania
Autor: Procad
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej