BUDMA: III Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego

2012-01-02 15:41
Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego, BUDMA 2012
Autor: brak danych

Międzynarodowym Targom Budownictwa BUDMA już po raz trzeci towarzyszyć będzie Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Tegoroczne targi odbywać się będą pod hasłem "Budownictwo przyszłości. Uwolnij swoją wyobraźnię". Zagadnienia energooszczędności, innowacyjności czy bezpieczeństwa w budownictwie już na stałe wpisały się w program imprezy, i tych wątków nie zabraknie również na dwudniowym Forum.

Konferencja jest ważnym źródłem wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie oraz możliwości pozyskiwania środków na ich wdrażanie. Omawiane zagadnienia dotyczyć będą m. in. najczęstszych błędów popełnianych przy projektowaniu budynków, a związanych z pogorszeniem ich efektywności energetycznej, termomodernizacji budynków już istniejących, jak również możliwości coraz szerszego stosowania technologii budownictwa energooszczędnego.

Udział w Forum przedstawicieli wielu środowisk: świata nauki, przemysłu, architektów i branży budowlanej zapewnia możliwość kompleksowej analizy zagadnienia budownictwa niskoenergetycznego, gdzie każdy będzie mógł wnieść swoje uwagi, najczęściej wynikające ze zdobytego doświadczenia. Forum odbędzie sie w dniach 26-27 stycznia 2012.
Organizatorami Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego są Wielkopolska Agencja Zarządzania Energią oraz Polski Instytut Budownictwa Pasywnego

Szczegółowy program 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej