BUDMA 2017 – MURATOR zaprasza na rozmowy i ...kawę

2017-02-06 16:19
budma murator
Autor: Murator

Jak co roku, tytuły budowlane marki MURATOR, co roku na BUDMIE również przygotowują atrakcje. Były już jubileusze, wystawy i inne wydarzenia. W tym roku też będzie się działo przez cały czas trwania targów. Zapraszamy na spotkania z MURATOREM – pawilon 3, stoisko 17.

Wtorek 7 lutego

Sprawdzamy wiedzę, czyli quizy budowlane z nagrodami. Tego dnia publikacje dla profesjonalistów dostępne będą tego dnia z 70% rabatem!

We wtorek na stoisku MURATORA można będzie spotkać się z Markiem Wielgo, nowym redaktorem naczelnym Muratora Plus.

Środa 8 lutego

Ten dzień zaplanowaliśmy na spotkania z ekspertami, którzy udzielą porad projektowych, finansowych i dotyczących rozpoczęcia budowy.

Czwartek 9 lutego

To dzień „Remontu Roku 2016”. Zapraszamy na ogłoszenie oficjalnych wyników konkursu (godz. 12.00), wręczenie nagród i wyróżnień oraz spotkanie z architektami. Temu wydarzeniu towarzyszy wystawa najlepszych konkursowych realizacji.

Do dyspozycji gości stoiska będą redaktorzy naszego serwisu. Czekamy na Państwa w czwartek i piątek.

Piątek 10 lutego

Inauguracja naszego targowego Budowlanego Centrum Edukacji, na które szczególnie zapraszamy nauczycieli szkół budowlanych wraz z uczniami. Każdy nauczyciel, który zgłosi się tego dnia otrzyma bezpłatny pakiet edukacyjny, a uczniowie możliwość zakupu naszych publikacji w bardzo atrakcyjniej cenie. Zapraszamy również do rozmów o szkołach zawodowych, ich potrzebach, problemach, a także sukcesach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej