BUDMA 2016 – nowy termin!

2015-06-02 12:16
BUDMA 2020
Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2020 bogata w wystawców i wydarzenia towarzyszące

Jeszcze raz Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) postanowiły zmienić termin targów budowlanych BUDMA. Ostatnimi laty odbywał się one w marcu, a jeszcze wcześniej zwyczajowo w styczniu. Jak się okazuje, targi w marcu nie były zbyt dobrym terminem dla tej imprezy. BUDMA 2016 odbędzie się dla odmiany w lutym. 

Termin przyszłorocznej BUDMY, to 2-5 lutego 2016. Hasłem tych największych w Polsce Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury będzie: INSPIRACJE ● WIEDZA ● BIZNES.
Kolejna zmiana terminu targów budowlanych jest odpowiedzią MTP na opinie wyrażane przez wystawców i odwiedzających.
– Z analizy zebranych informacji wynika, że bardziej dogodnym terminem targów jest data wcześniejsza niż marzec, szczególnie takie zdanie miały firmy wykonawcze i fachowcy. Aż 69% klientów, którzy odwiedzali targi we wcześniejszych latach, a nie pojawili się w ostatnich dwóch latach w marcu, wskazało luty jako idealny na to, aby znaleźli czas na spotkania z producentami – komentuje nowy termin BUDMY 2016 Dariusz Muślewski, dyrektor tych targów.

BUDMA 2016
Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Termin BUDMY 2016 nowy, ale impreza ta sama, z kolejnymi atrakcjami dla wystawców i zwiedzających. Nadal będzie to forum wymiany doświadczeń, zdobycia specjalistycznej wiedzy i pozyskania kontaktów biznesowych. Szczególnie dla tych ostatnich doskonałą okazją będzie uczestnictwo m.in. w programie HOSTED BUYERS, dzięki któremu w Poznaniu kolejny raz pojawią się przedstawiciele największych grup zakupowych z całego świata. Przygotowywanych jest również szereg projektów, dzięki którym będzie można prezentować swoje oferty wyselekcjonowanych grupom zwiedzających. Organizatorzy zapowiadają „odświeżenie” w przyszłym roku formuły projektu Strada di Architettura.
Planowane jest także poszerzenie oferty Strefy Testów, dzięki której w łatwy sposób będzie można  zaprezentować najważniejsze cechy produktu i najlepsze sposoby jego stosowania. Będą też inne atrakcje, jak spotkanie z gwiazdą światowej architektury, wiele tematycznych konferencji, debat i seminariów o najważniejszych problemach branży budowlanej, tradycyjnie będę się odbywać pokazy, mistrzostwa i turnieje w wielu zawodach budowlanych, w których zobaczymy najlepszych specjalistów w naszym kraju (i nie tylko).
W tym samym czasie co BUDMA, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, co dwuletnia impreza – Targi Branży Kominkowej – KOMINKI. Jeden z targowych pawilonów zapłonie w tym czasie żywym ogniem!

A zatem trzeba zapamiętać nowy termin – 2-5 luty BUDMA 2016. Warunki udziału w targach, jak i aktualizacja programu jak zwykle na >> www.budma.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej