BUDMA 2015 – Poznań 10-13 marca

2015-01-19 16:10
BUDMA logo
Autor: MTP Sp. z o.o.

BUDMA 2015 będzie już 24. edycją największych targów branży budowlanej w Polsce, drugą z kolei organizowaną w marcu, a nie jak wcześniej w styczniu. Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 będą kontynuować i rozwijać projekty, które znalazły uznanie wśród zwiedzających, zaproponują też coś nowego...

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to w założeniu prezentacja nowych technologii i materiałów budowlanych, innowacyjnych systemów i rozwiązań zapewniających m.in. niskie straty energii, które muszą spełnić rygorystyczne wymogi unijne. BUDMA 2015 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży budowlanej.

Pierwszy dzień tych największych targów budowlanych w Polsce, podobnie jak w poprzedniej edycji, kierowany będzie głównie do przedstawicieli handlu, a międzynarodowy charakter biznesowych spotkań spełni się dzięki programowi Hosted Buyers, w ramach którego w Poznaniu pojawi się duża grupa handlowców z zagranicy.

Po rocznej przerwie na arenę wydarzeń wracają targi Windoor-tech z atrakcyjną formułą prezentacji kompleksowo wyposażonej linii produkcyjnej w ramach projektu Fabryka Okien na Żywo. Pod tym hasłem kryje się pełnowymiarowy, zaawansowany park produkujący okna z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych komponentów.

Kontynuowany będzie projekt Strada di Architettura, prezentacja najbardziej kreatywnych i wyróżniających się unikatowym designem produktów wystawców. Planowane jest również spotkanie ze sławą świata architektury, którego projekty nie tylko wyróżniają się na tle innych budowli, ale często są inspiracją dla młodych adeptów sztuki architektonicznej. W tym roku na zaproszenie Izby Architektów RP do Poznania przyjedzie Alberto Veiga z pracowni Studio Barozzi Veiga, która m.in. ma na swoim koncie nowy gmach Filharmonii Szczecińskiej.
Będzie również ciesząca się dużym zainteresowaniem zwiedzających Strefa Testów, gdzie każdy sam może wypróbować prezentowaną ofertę bądź skorzystać z porad fachowców.

Tradycyjnie na BUDMIE obecna będzie silna reprezentacja branży stolarki budowlanej, w ramach której planowany jest m.in. salon podłóg i parkietów. Zostaną pokazane mistrzowskie wykonania podłóg, a także akcesoria wykończeniowe, chemia, oprzyrządowanie i sprzęt potrzebny do osiągnięcia perfekcyjnego rezultatu. Nie zabraknie zmagań najlepszych z najlepszych w ramach Mistrzostw Polski Parkieciarzy.
W ramach odbywających się w tym samym czasie targów GLASS będzie możliwość zapoznania się z najnowszą  technologią obróbki szkła. Od kilku lat w ramach BUDMY odbywają się targi CBSBudownictwo Sportowe i Rekreacyjne, które zaprezentują aktualną ofertę dla tego sektora budownictwa.
BUDMA to również bogaty program towarzyszący, czyli liczne konferencje, debaty i seminaria.

Tu bieżące informacje BUDMY 2015 >>

BUDMA 2015
Autor: MTP Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej