BUDMA 2015 – kolejny sukces

2015-03-23 12:36
BUDMA 2015
Autor: MTP

Chociaż poznańskie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – którym towarzyszyły targi WINDOOR-TECH, GLASS oraz CBS – BUDMA 2015 przeszły już do historii, należy się podsumowanie tego największego i najważniejszego wydarzenia targowego branży budowlanej.

Podczas BUDMY 2015 zaprezentowało się 1000 firm z 33 krajów świata. Wśród kilku tysięcy zagranicznych gości, którzy odwiedzili tegoroczne targi, aż 600 kupców z 17 krajów świata wzięło udział w specjalnie przygotowanym Programie Hosted Buyers.
Widać, że rynek produktów dla budownictwa nadal się rozwija, bo w ofercie wystawców znalazło się ponad 200 nowości. Za innowacyjność, wartości użytkowe i zaawansowaną technologię 28 produktów otrzymało prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Eksperci i zaproszeni goście wygłosili kilkaset prelekcji podczas ponad 100 konferencji, seminariów i prezentacji tematycznie poświęconych najważniejszym i najbardziej aktualnym branżowym zagadnieniom.
Podczas zmagań fachowców wyłoniono nowych mistrzów m.in. wśród glazurników, posadzkarzy i parkieciarzy. Z kolei dekarze i montażyści stolarki zaprezentowali na pokazach najnowsze trendy z wykorzystaniem nowoczesnych produktów i technologii.
Fabryka Okien na Żywo, pełnowymiarowy park maszyn produkujący okna PCV w czasie rzeczywistym, wyprodukowała niemal 100 okien.
Materiały i urządzenia budownictwa sportowego i rekreacyjnego zostały zaprezentowane podczas targów CBS – jedynej w Polsce ekspozycji tego typu.
I na koniec frekwencja, z której zadowoleni są i organizatorzy i wystawcy – BUDMĘ 2015 odwiedziło blisko 50 000 gości: architektów, wykonawców, handlowców i inwestorów.

Nowy termin targów budowlanych w Poznaniu chyba się przyjął, a więc kolejne spotkanie branży budowlanej już w marcu 2016. Organizacyjnie będzie to przedsięwzięcie, które będzie składać się z czterech ekspozycji – BUDMA, CBS, Glass oraz Kominki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej