BUDMA 2015 – kolejny sukces

2015-03-23 12:36
BUDMA 2015
Autor: MTP

Chociaż poznańskie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – którym towarzyszyły targi WINDOOR-TECH, GLASS oraz CBS – BUDMA 2015 przeszły już do historii, należy się podsumowanie tego największego i najważniejszego wydarzenia targowego branży budowlanej.

Podczas BUDMY 2015 zaprezentowało się 1000 firm z 33 krajów świata. Wśród kilku tysięcy zagranicznych gości, którzy odwiedzili tegoroczne targi, aż 600 kupców z 17 krajów świata wzięło udział w specjalnie przygotowanym Programie Hosted Buyers.
Widać, że rynek produktów dla budownictwa nadal się rozwija, bo w ofercie wystawców znalazło się ponad 200 nowości. Za innowacyjność, wartości użytkowe i zaawansowaną technologię 28 produktów otrzymało prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Eksperci i zaproszeni goście wygłosili kilkaset prelekcji podczas ponad 100 konferencji, seminariów i prezentacji tematycznie poświęconych najważniejszym i najbardziej aktualnym branżowym zagadnieniom.
Podczas zmagań fachowców wyłoniono nowych mistrzów m.in. wśród glazurników, posadzkarzy i parkieciarzy. Z kolei dekarze i montażyści stolarki zaprezentowali na pokazach najnowsze trendy z wykorzystaniem nowoczesnych produktów i technologii.
Fabryka Okien na Żywo, pełnowymiarowy park maszyn produkujący okna PCV w czasie rzeczywistym, wyprodukowała niemal 100 okien.
Materiały i urządzenia budownictwa sportowego i rekreacyjnego zostały zaprezentowane podczas targów CBS – jedynej w Polsce ekspozycji tego typu.
I na koniec frekwencja, z której zadowoleni są i organizatorzy i wystawcy – BUDMĘ 2015 odwiedziło blisko 50 000 gości: architektów, wykonawców, handlowców i inwestorów.

Nowy termin targów budowlanych w Poznaniu chyba się przyjął, a więc kolejne spotkanie branży budowlanej już w marcu 2016. Organizacyjnie będzie to przedsięwzięcie, które będzie składać się z czterech ekspozycji – BUDMA, CBS, Glass oraz Kominki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej