BUDMA 2015 już wkrótce!

2015-03-02 14:19
BUDMA 2015
Autor: MTP Sp. z o.o.

BUDMA 2015 to już 24. edycja największych targów branży budowlanej w Polsce. Tegorocznym Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury – 10-13 marca – towarzyszą targi WINDOOR-TECH, GLASS oraz CBS (budownictwo sportowe i rekreacyjne). BUDMA to również bogaty program imprez towarzyszących.

 • Organizatorzy zapraszają na rozdanie Złotych Medale MTP 2015 dla produktów o najwyższej jakości - 10 marca godz. 11.00, paw. 11. Sąd Konkursowy uhonorował 28 produktów zgłoszonych na targi BUDMA oraz WINDOOR-TECH. Godne polecenia jest uczestnictwo w projekcie Strada di Architettura – ścieżka zwiedzania zaprojektowana z myślą o architektach i projektantach. Zaproponowano także trzy ciekawe obszary zwiedzania: Forum Edukacja, Forum Inspiracja oraz Strefa Testów. Warto też zajrzeć do Fabryki Okien na Żywo (pawilon 5A) - to gratka podejrzeć, jak od podstaw produkuje się współczesne, energooszczędne okna z PCV. 
 • Podczas targów – od wtorku do czwartku – odbywać się będą mistrzostwa w kilku zawodach. Rywalizują parkieciarze(paw. 3A), glazurnicy (paw. 2), montażyści stolarki (paw. 5), montażyści wykładzin (3A), swoje umiejętnościprezentują też dekarze (paw. 7).
 • Również we wtorek o godz. 12.30 rozpoczynają się DNI INŻYNIERA BUDOWNICTWA. Dwudniowe spotkanie dedykowane inżynierom budownictwa różnych specjalności odbywać się będzie w pawilonie 3, w Sali Zielonej.Temat aktualny, ale i trudny, stąd organizatorzy zaplanowali na dwudniowe VI Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego aż kilkanaście godzin obrad. Start (paw. 15, s. 1 ABC) w czwartek 12 marca o godz. 10.00 do 20.00, w piątek od 9.30. Tego nie można przegapić, o ile poważnie podchodzimy do problemów budownictwa energooszczędnego. Forum to szczególna platforma wiedzy o budownictwie pasywnym, od teorii do praktyki.
 • To gratka podejrzeć, jak od podstaw produkuje się współczesne, energooszczędne okna. Dlatego warto zajrzeć do Fabryki Okien na Żywo (paw. 5A). Podczas BUDMY w tym pełnowymiarowym parku maszynowym do produkcji okien PCV będą m.in. produkowane okna dla zwycięzców charytatywnej aukcji „Przekaż ciepło”.
 • Przypominamy też o naszych wydarzeniach na BUDMIE.
 •   Od 10-12 marca zapraszamy – pawilon 2, stoisko 7 – na Konkurs Wiedzy Branżowej, który odbywa się z okazji 20-lecia Informatorów Budowlanego-murator i Instalacyjnego-murator. Losowania nagród dwa razy dziennie. 
    Rozstrzygnięcie konkursu Muratora Dom Dostępny na rok 2021 – pawilon 3, stoisko 2 godz. 12.00. O godz. 13.00 w pawilonie 3 (Sala Niebieska) zapraszamy na debatę pokonkursową z jurorami i uczestnikami konkursu i wystawę najlepszych projektów.
    Redakcja miesięcznika Architektury-murator zaprasza 12 marca o godz. 16.00 (pawilon 6A, Forum INSPIRACJE) na wykład dr inż. arch. Moniki Arczyńskiej, pt.: Kocham cię ŻYCIE w ARCHITEKTURZE.

  To oczywiście tylko wyimek budmowych propozycji. Tutaj szczegółowy program >>

  Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Czytaj więcej