BUDMA 2015 już wkrótce!

2015-03-02 14:19
BUDMA 2015
Autor: MTP Sp. z o.o.

BUDMA 2015 to już 24. edycja największych targów branży budowlanej w Polsce. Tegorocznym Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury – 10-13 marca – towarzyszą targi WINDOOR-TECH, GLASS oraz CBS (budownictwo sportowe i rekreacyjne). BUDMA to również bogaty program imprez towarzyszących.

 • Organizatorzy zapraszają na rozdanie Złotych Medale MTP 2015 dla produktów o najwyższej jakości - 10 marca godz. 11.00, paw. 11. Sąd Konkursowy uhonorował 28 produktów zgłoszonych na targi BUDMA oraz WINDOOR-TECH. Godne polecenia jest uczestnictwo w projekcie Strada di Architettura – ścieżka zwiedzania zaprojektowana z myślą o architektach i projektantach. Zaproponowano także trzy ciekawe obszary zwiedzania: Forum Edukacja, Forum Inspiracja oraz Strefa Testów. Warto też zajrzeć do Fabryki Okien na Żywo (pawilon 5A) - to gratka podejrzeć, jak od podstaw produkuje się współczesne, energooszczędne okna z PCV. 
 • Podczas targów – od wtorku do czwartku – odbywać się będą mistrzostwa w kilku zawodach. Rywalizują parkieciarze(paw. 3A), glazurnicy (paw. 2), montażyści stolarki (paw. 5), montażyści wykładzin (3A), swoje umiejętnościprezentują też dekarze (paw. 7).
 • Również we wtorek o godz. 12.30 rozpoczynają się DNI INŻYNIERA BUDOWNICTWA. Dwudniowe spotkanie dedykowane inżynierom budownictwa różnych specjalności odbywać się będzie w pawilonie 3, w Sali Zielonej.Temat aktualny, ale i trudny, stąd organizatorzy zaplanowali na dwudniowe VI Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego aż kilkanaście godzin obrad. Start (paw. 15, s. 1 ABC) w czwartek 12 marca o godz. 10.00 do 20.00, w piątek od 9.30. Tego nie można przegapić, o ile poważnie podchodzimy do problemów budownictwa energooszczędnego. Forum to szczególna platforma wiedzy o budownictwie pasywnym, od teorii do praktyki.
 • To gratka podejrzeć, jak od podstaw produkuje się współczesne, energooszczędne okna. Dlatego warto zajrzeć do Fabryki Okien na Żywo (paw. 5A). Podczas BUDMY w tym pełnowymiarowym parku maszynowym do produkcji okien PCV będą m.in. produkowane okna dla zwycięzców charytatywnej aukcji „Przekaż ciepło”.
 • Przypominamy też o naszych wydarzeniach na BUDMIE.
 •   Od 10-12 marca zapraszamy – pawilon 2, stoisko 7 – na Konkurs Wiedzy Branżowej, który odbywa się z okazji 20-lecia Informatorów Budowlanego-murator i Instalacyjnego-murator. Losowania nagród dwa razy dziennie. 
    Rozstrzygnięcie konkursu Muratora Dom Dostępny na rok 2021 – pawilon 3, stoisko 2 godz. 12.00. O godz. 13.00 w pawilonie 3 (Sala Niebieska) zapraszamy na debatę pokonkursową z jurorami i uczestnikami konkursu i wystawę najlepszych projektów.
    Redakcja miesięcznika Architektury-murator zaprasza 12 marca o godz. 16.00 (pawilon 6A, Forum INSPIRACJE) na wykład dr inż. arch. Moniki Arczyńskiej, pt.: Kocham cię ŻYCIE w ARCHITEKTURZE.

  To oczywiście tylko wyimek budmowych propozycji. Tutaj szczegółowy program >>

  Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Podziel się opinią
  Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
  Czytaj więcej