BSS GigaCon, czyli bezpieczeństwo obiektu

2008-07-07 12:48

Pierwsza edycja konferencji Building Security Systems GigaCon odbyła się 30 czerwca 2008 roku. Do warszawskiego hotelu Novotel Airport, by wysłuchać wykładów specjalistów z dziedziny systemów zabezpieczeń, przybyło ponad 220 osób.

Imprezy GigaCon odbywają się od ośmiu lat. Są to największe na polskim rynku konferencje o tematyce informatycznej - każdego roku gromadzą ok. 5 tys. osób. Spotkania organizowane w tej formule stanowią przegląd najnowszych rozwiązań i technologii z wybranej tematyki.Building Security Systems, czyli wszystko o branży ochrony osób i mienia oraz monitoringu wizyjnym (trendy, najnowsze technologie). Ponadto problematyka zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów nadzoru wizyjnego, ocena możliwości zastosowania kognitywistyki w rozwoju biometrycznych technologii kontroli dostępu. Sponosorem imprezy była firma Sony, a w trakcie konferencji można również było zapoznać się z rozwiązaniami firm: Fermax i Unicard.

 

"Mamy nadzieję, że przy okazji następnej edycji konferencji Building Security Systesm spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie" - organizator, Software Konferencje, serdecznie dziękuje za udział w spotkaniu wszystkim uczestnikom. Dziękuje również wszystkim prelegentom za interesujące wykłady, a patronom merytorycznym i medialnym za udzielone wsparcie i promocję wydarzenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej