Biurowiec zyska nowe oświetlenie. Oprawy oświetleniowe dostarczy Es-system

2011-11-29 10:47
Biurowiec w Łodzi
Autor: Es-System SA Biurowiec w Łodzi

Najwyższy biurowiec w Łodzi jest modernizowany. W ramach przebudowy, firma Es-system zapewni oświetlenie obiektu. Wartość umowy o prace budowlane opiewa na ponad milion złotych. Za generalne wykonawstwo prac modernizacyjnych odpowiada Eiffage Budownictwo Mitex.

Polska spółka Es-system, dostarczająca profesjonalne oświetlenie, wyposaży łódzki biurowiec w oprawy oświetleniowe.

Przeczytaj również: Oświetlenie LED na ulicach miast

Jakie prace budowlane wykona ES-system?

Firma Es-system zapewni profesjonalne oświetlenie do jednego z najwyższych budynków biurowych w Łodzi.
Spółka dostarczy oprawy oświetleniowe, które zapewnią wewnętrze oświetlenie budynku. W ramach kontraktu Es-system wyposaży obiekt w 4 tys. nowoczesnych opraw oraz w oświetlenie architektoniczne. Zleceniodawcą przedsięwzięcia jest firma Eiffage Instalacje Techelimp, natomiast generalnym wykonawcą Eiffage Budownictwo Mitex.
Wartość umowy o prace budowlane opiewa na 1,1 mln złotych netto. Dostawa opraw rozpocznie się w grudniu i potrwa do sierpnia przyszłego roku.

Biurowiec w Łodzi

Modernizowany biurowiec jest jednym z najwyższych budynków w Łodzi. Obiekt o wysokości 68 metrów, znajduje się przy ul. Traugutta. Ten dziewiętnastopiętrowy budynek, razem z bliźniaczym Textilimpexem, ze względu na swój kształt i rozmieszczenie określane są mianem "łódzkie World Trade Center". Wieżowce powstały w latach 70-tych i pierwtonie były siedzibą Centrali Handlu Zagranicznego. Budynek modernizowany jest na zlecenie Łódzki Ośrodka Geodezji. Całość prac modernizacyjnych ma zakończyć się pod koniec 2012 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej