BIM. Zapraszamy na konferencję "Dobre praktyki inwestycyjne = PROJEKT BIM"

2017-03-10 18:55
bim konferencja mat
Autor: MAT Usługi Informatyczne

Architektów, projektantów konstrukcji i instalacji, inżynierów ds. infrastruktury wodno-lądowej, inwestorów, deweloperów, wykonawców oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką BIM i CAD zapraszamy 15 marca do Wrocławia, a 16 marca do Poznania. Tematem konferencji będzie tworzenie kompletnego projektu budowlanego w technologii BIM

Organizatorem szkolenia jest firma MAT Usługi Informatyczne - złoty partner Autodesk.

W trakcie trwania spotkania eksperci MAT pokażą jak przy użyciu oprogramowania Autodesk stworzyć kompletny projekt budowlany w technologii BIM. Przykładowym tematem szkoleń będą najnowsze rozwiązania firmy Autodesk do planowania zagospodarowania terenu, koordynacji projektów w terenie, pozyskiwania i wizualizacji danych GIS czy koordynacja infrastrukturalnych projektów wielobranżowych.

Ciekawie zapowiada się temat norm budowlanych obowiązujących w Polsce w technologii BIM i dotyczących instalacji wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ogrzewania.

Do udziału w konferencji zostały zaproszone również pracownie projektowe, które opowiedzą jak używają technologii BIM na przykładzie zrealizowanych inwestycji. Pentagram Architekci opowiedzą o realizacji biurowca Malta House, a PKI Predom - o praktycznym zastosowaniu metodologii BIM do zarządzania procesem inwestycyjnym w relacji projektant, inwestor, wykonawca – na przykładzie własnych zrealizowanych inwestycji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.

bim konferencja mat
Autor: MAT Usługi Informatyczne
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej