BIM. Zapraszamy na konferencję "Dobre praktyki inwestycyjne = PROJEKT BIM"

2017-03-10 18:55
bim konferencja mat
Autor: MAT Usługi Informatyczne

Architektów, projektantów konstrukcji i instalacji, inżynierów ds. infrastruktury wodno-lądowej, inwestorów, deweloperów, wykonawców oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką BIM i CAD zapraszamy 15 marca do Wrocławia, a 16 marca do Poznania. Tematem konferencji będzie tworzenie kompletnego projektu budowlanego w technologii BIM

Organizatorem szkolenia jest firma MAT Usługi Informatyczne - złoty partner Autodesk.

W trakcie trwania spotkania eksperci MAT pokażą jak przy użyciu oprogramowania Autodesk stworzyć kompletny projekt budowlany w technologii BIM. Przykładowym tematem szkoleń będą najnowsze rozwiązania firmy Autodesk do planowania zagospodarowania terenu, koordynacji projektów w terenie, pozyskiwania i wizualizacji danych GIS czy koordynacja infrastrukturalnych projektów wielobranżowych.

Ciekawie zapowiada się temat norm budowlanych obowiązujących w Polsce w technologii BIM i dotyczących instalacji wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ogrzewania.

Do udziału w konferencji zostały zaproszone również pracownie projektowe, które opowiedzą jak używają technologii BIM na przykładzie zrealizowanych inwestycji. Pentagram Architekci opowiedzą o realizacji biurowca Malta House, a PKI Predom - o praktycznym zastosowaniu metodologii BIM do zarządzania procesem inwestycyjnym w relacji projektant, inwestor, wykonawca – na przykładzie własnych zrealizowanych inwestycji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.

bim konferencja mat
Autor: MAT Usługi Informatyczne
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej