ARCHITEKTURA – Obiekty Użyteczności Publicznej. Konferencja

2015-03-10 17:16
EC1 - Miasto Kultury w Łodzi
Autor: EC1 - Miasto Kultury

Nowy cykl spotkań na temat uniwersalnych rozwiązań dla budownictwa. Ideą konferencji jest stworzenie platformy spotkań architektów, projektantów, deweloperów oraz kierowników działów inwestycji obiektów użyteczności publicznej z producentami. Pierwsza Konferencja z cyklu ARCHITEKTURA odbędzie się już 31 marca w Łodzi.

Na konferencji będzie można zapoznać się z różnymi aspektami projektowania obiektów użyteczności publicznej. Uczestnicy otrzymają między innymi odpowiedź na pytania: – jakie podstawowe wymogi powinny być spełnione podczas procesów projektowania i wznoszenia każdego typu budynku, – jakie są ekonomiczne technologie i systemy budowlane oraz innowacje materiałowe na różnych etapach realizacji inwestycji.

Podczas spotkań będą również prezentowane najciekawsze projekty polskiej architektury z ostatnich lat. W tym roku będą to m.in. EC1 w Łodzi, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Filharmonia Szczecińska, siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia NOSPR w Katowicach, Centrum Konferencyjne Muranów i Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie oraz Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu.

Pierwsza Konferencja ARCHITEKTURA odbędzie się już 31 marca w Łodzi, EC1 – Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3.  Gościem specjalnym będzie Rafał Mysiak z Home of Houses, twórca projektu rewitalizacji i adaptacji zabytkowej elektrowni EC1 na cele kulturalno-artystyczne w Łodzi.

Więcej szczegółów > www.virtus.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej