Alpine o A1: to wina inwestora

2010-01-08 13:29

Problemy projektu A1 nie wynikają ze względów finansowych czy zdolności produkcyjnych, lecz są tylko i wyłącznie rezultatem winy inwestora (GDDKiA), który to nie spełnił swego obowiązku udostępnienia wolnego od wad projektu mostu MA532 - zerwanie kontraktu wyjaśnia rzecznik prasowy firmy Alpine.

- Sąd w Warszawie uznał już jedno z tymczasowych żądań Alpine, dotyczących tymczasowych zarządzeń odnośnie projektu A1. Mimo to firma w dalszym ciągu stara się osiągnąć pozytywne rozwiązanie, aby setki miejsc pracy polskich pracowników zatrudnionych na projekcie nie były zagrożone przez działania GDDKiA - mówi Karin Keglevich, rzeczniczka prasowa Alpine.
Zapewnia, że Alpine jest na całym świecie doskonale prosperującym międzynarodowym koncernem. Żaden projekt firmy w Polsce nie jest w jakikolwiek sposób zagrożony finansowo.
- Nie jest zrozumiałe, dlaczego takie szkodliwe informacje (w polskim kanale telewizyjnym TVN24 oraz w TVN Warszawa) docierają do opinii publicznej bez jakiejkolwiek uprzedniej ich weryfikacji. Alpine zastrzega sobie podjęcie kroków prawnych w stosunku do takiego typu dyskryminujących informacji - konkluduje rzecznik Alpine .

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej