AGRO SHOW 2021. Lotnisko w Bednarach k/Poznania 24-26 września

2021-09-08 12:12
Wystawa AGRO SHOW 2021
Autor: PIGMiUR W przypadku AGRO SHOW sprawdza się formuła otwartej wystawy, bo daje możliwości prezentacji każdemu wystawcy

Wystawy AGRO SHOW to ważne wydarzenie branży rolniczej. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2021, uważana za jedną z największych imprez wystawowych w Europie, wraca z nową energią w XXII edycji.

W AGRO SHOW 2021 weźmie udział kilkuset wystawców reprezentujących rynki maszyn i urządzeń rolniczych oraz środków produkcji i wyposażenia gospodarstw m.in. z Niemiec, Francji, Holandii, Ukrainy, Finlandii, Włoch, Skandynawii i oczywiście z Polski. Będzie można w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty różnych producentów, poznać branżowe nowości i zaplanować inwestycje w swoich gospodarstwach. 

Wstęp na wystawę o raz parkingi są bezpłatne. Organizator – Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych – przygotował program dofinansowanie przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie www.agroshow.pl.

W tym roku plany wystawy oraz katalog dostępny będzie tylko w formie online. Już teraz dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, którą można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. Więcej informacji dostępnych jest równie na stronie www.agroshow.pl oraz na FB i Instagramie.

W programie AGRO SHOW 2021 

Wystawie AGRO SHOW towarzyszą również inne wydarzenia. W piątek 24 września odbędzie się finał konkursu Mechanik na Medal organizowany przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Biorą w nim udział pracownicy, którzy na co dzień zajmują się naprawą i serwisem maszyn.

W sobotę (25.09) i niedzielę (26.09) będzie można wziąć udział w seminariach i wykładach m.in. na temat wykorzystania nawigacji satelitarnej w rolnictwie precyzyjnym, wykorzystaniu nowoczesnych technologii teledetekcyjnych czy wdrażaniu innowacji w sektorze rolno-spożywczym.

Codziennie odbywać się będą pokazy maszyn podczas pracy. Dla obserwatorów przygotowano trybuny i telebimy. W tym roku pokazy poświęcone będę tematyce związanej z zielonym ładem, swoje możliwości zaprezentują maszyny przeznaczone do mechanicznego zwalczania chwastów oraz do nawożenia organicznego. 

AGRO SHOW 2019
Autor: PIGMiUR AGRO SHOW to dużą impreza, dlatego wyzwaniem dla organizatorów w roku 2021 jest jej przeprowadzenie w warunkach pandemii

Zasady bezpieczeństwa na AGRO SHOW 2021 

Jak widać na zdjęciu powyżej, AGRO SHOW przyciąga licznych zwiedzających. Tegoroczna impreza odbywać się będzie jednak w specyficznych warunkach. Przy każdym wejściu będą informacje dotyczące zaleceń związanych z pandemią: zachowanie dystansu, dezynfekcja i noszenie maseczek w miejscach gdzie będzie to niezbędne. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jedynym obostrzeniem dotyczącym organizacji wystawy jest limit 1 osoby na 10 m2 powierzchni. Dzięki temu, że AGRO SHOW odbywa się na powietrzu na bardzo dużej przestrzeni, zachowanie tego rygoru nie będzie problemem i dla zwiedzających właściwie nic się nie zmieni. Dla chętnych będzie czekał punkt szczepień przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej