60 mln na nowe nawierzchnie stołecznych ulic

2009-08-31 14:06
Wymiana warszawskich nawierzchi
Autor: CzeM Warszawscy drogowcy w dwa weekendy uwinęli się z wymianą nawierzchni na odcinku Wału Miedzeszyńskiego, pomiędzy mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim

Radni m.st. Warszawy "przyznali" 60 mln zł na wymianę nawierzchni warszawskich ulic metodą frezowania. Przetarg już ogłoszono.

Podczas sesji Rady m.st. Warszawy 27 sierpnia 2009 roku, radni odpowiednią uchwałą wyrazili zgodę na zawarcie przez m.st. Warszawę umów na okres przekraczający rok budżetowy na wykonanie wymiany nawierzchni bitumicznych jezdni dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych w granicach Warszawy. Zaangażowanie środków z budżetu miasta na realizację zadania nie może przekroczyć 60 milionów złotych, przy czym w roku 2009 będzie to 5 mln zł, natomiast w 2010 roku pozostałe 55 mln zł.

Zarząd Dróg Miejskich rozpisał już przetarg nieograniczony (DZP/56/PN/37/09) na wymianę nawierzchni bitumicznych jezdni Warszawy. Przedmiot zamówienia podzielono na pięć części. Termin składania ofert to 5 października 2009 roku, cała procedura powinna zakończyć się do 15 października 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej