20 lat polskiej marki

2009-08-19 14:27
Firma WIŚNIOWSKI w 1989 roku
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI Firma WIŚNIOWSKI w 1989 roku.

Ponad tysięczna załoga, partnerzy handlowi, przedstawiciele współpracujących instytucji oraz przyjaciele firmy WIŚNIOWSKI świętowali okragły jubileusz w nowo wybudowanej hali produkcyjnej. Właściciel firmy pierwszą bramę garażową wyprodukował 20 lat temu. Dzisiaj sprzedaje ich tysiące, posiada 800 Punktów Sprzedaży w kraju i poza jego granicami.

Niecodziennie się zdarza, by z niewielkiego zakładu, w oparciu o wyłącznie własny, polski kapitał i pracę, można było stworzyć nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu ogrodzeń, bram i drzwi dla całej Europy. Na czym polega sukces jubilata? Przede wszystkim w odważnej i wizjonerskiej postawie właściciela firmy - Andrzeja Wiśniowskiego, a także w produktach, które od samego początku tworzone są w oparciu o najwyższą jakość surowców połączoną z ciągłym dostosowywaniem się do potrzeb klienta.

- Każdy duży sukces składa się z szeregu większych lub niekiedy wręcz maleńkich przedsięwzięć, dlatego słowa podziękowania kieruję w stronę wszystkich ludzi, którzy wykazywali chęć i zaangażowanie w ramach codziennych obowiązków na swoich stanowiskach pracy. Bez nich nie moglibyśmy dzisiaj świętować – podkreśla Andrzej Wiśniowski.

Firma WIŚNIOWSKI - 1 sierpnia 2009
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI Firma WIŚNIOWSKI - 1 sierpnia 2009.

Firma WIŚNIOWSKI, jako jedna z pierwszych w branży, wprowadziła wiele ciekawych rozwiązań konstruktorskich w swoich wyrobach podwyższając standardy obowiązujące w branży. Wymusiła także na rynku możliwość zamawiania bram dopasowanych "na wymiar".
WIŚNIOWSKI wie także co znaczy i jak ważna jest odpowiedzialność ekologiczna - optymalizuje zużycie energii i wody w procesach produkcyjnych, wykorzystuje naturalne oświetlenie w halach produkcyjnych i biurowcu, korzysta z bezściekowej ocynkowni oraz bezpyłowej malarni proszkowej, w której stosuje ekologiczne preparaty. W produkcji wykorzystywana jest wyłącznie nieszkodliwa dla środowiska bezfreonowa pianka poliuretanowa.

1 sierpnia 2009 roku – dokładnie w 20 rocznicę założenia firmy - na terenie fabryki w Wielogłowach świętowali pracownicy z rodzinami
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI 1 sierpnia 2009 roku – dokładnie w 20 rocznicę założenia firmy - na terenie fabryki w Wielogłowach świętowali pracownicy z rodzinami.

Dzień 31 lipca br był okazją do spotkania się w gronie partnerów handlowych, dostawców, przedstawicieli władz, instytucji, pracowników i przyjaciół. Jubileusz firmy celebrowało 800 gości w nowo wybudowanej hali o powierzchni 18 000 m2. A dzień później – dokładnie w 20. rocznicę założenia firmy, na terenie fabryki w Wielogłowach świętowali pracownicy z rodzinami. W spotkaniu integracyjnym uczestniczyło 2700 osób.

- W dniu jubileuszu dziękujemy wszystkim użytkownikom bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI za zaufanie do polskiej marki. Inwestując w produkt wytwarzany fabrycznie w Polsce przez firmę o polskim kapitale przez polskich pracowników, możemy przyczyniać się do tworzenia wspólnego dobra, jakim jest rozwój gospodarczy naszego kraju - podsumowuje producent.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej