20 lat polskiej marki

2009-08-19 14:27
Firma WIŚNIOWSKI w 1989 roku
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI Firma WIŚNIOWSKI w 1989 roku.

Ponad tysięczna załoga, partnerzy handlowi, przedstawiciele współpracujących instytucji oraz przyjaciele firmy WIŚNIOWSKI świętowali okragły jubileusz w nowo wybudowanej hali produkcyjnej. Właściciel firmy pierwszą bramę garażową wyprodukował 20 lat temu. Dzisiaj sprzedaje ich tysiące, posiada 800 Punktów Sprzedaży w kraju i poza jego granicami.

Niecodziennie się zdarza, by z niewielkiego zakładu, w oparciu o wyłącznie własny, polski kapitał i pracę, można było stworzyć nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu ogrodzeń, bram i drzwi dla całej Europy. Na czym polega sukces jubilata? Przede wszystkim w odważnej i wizjonerskiej postawie właściciela firmy - Andrzeja Wiśniowskiego, a także w produktach, które od samego początku tworzone są w oparciu o najwyższą jakość surowców połączoną z ciągłym dostosowywaniem się do potrzeb klienta.

- Każdy duży sukces składa się z szeregu większych lub niekiedy wręcz maleńkich przedsięwzięć, dlatego słowa podziękowania kieruję w stronę wszystkich ludzi, którzy wykazywali chęć i zaangażowanie w ramach codziennych obowiązków na swoich stanowiskach pracy. Bez nich nie moglibyśmy dzisiaj świętować – podkreśla Andrzej Wiśniowski.

Firma WIŚNIOWSKI - 1 sierpnia 2009
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI Firma WIŚNIOWSKI - 1 sierpnia 2009.

Firma WIŚNIOWSKI, jako jedna z pierwszych w branży, wprowadziła wiele ciekawych rozwiązań konstruktorskich w swoich wyrobach podwyższając standardy obowiązujące w branży. Wymusiła także na rynku możliwość zamawiania bram dopasowanych "na wymiar".
WIŚNIOWSKI wie także co znaczy i jak ważna jest odpowiedzialność ekologiczna - optymalizuje zużycie energii i wody w procesach produkcyjnych, wykorzystuje naturalne oświetlenie w halach produkcyjnych i biurowcu, korzysta z bezściekowej ocynkowni oraz bezpyłowej malarni proszkowej, w której stosuje ekologiczne preparaty. W produkcji wykorzystywana jest wyłącznie nieszkodliwa dla środowiska bezfreonowa pianka poliuretanowa.

1 sierpnia 2009 roku – dokładnie w 20 rocznicę założenia firmy - na terenie fabryki w Wielogłowach świętowali pracownicy z rodzinami
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI 1 sierpnia 2009 roku – dokładnie w 20 rocznicę założenia firmy - na terenie fabryki w Wielogłowach świętowali pracownicy z rodzinami.

Dzień 31 lipca br był okazją do spotkania się w gronie partnerów handlowych, dostawców, przedstawicieli władz, instytucji, pracowników i przyjaciół. Jubileusz firmy celebrowało 800 gości w nowo wybudowanej hali o powierzchni 18 000 m2. A dzień później – dokładnie w 20. rocznicę założenia firmy, na terenie fabryki w Wielogłowach świętowali pracownicy z rodzinami. W spotkaniu integracyjnym uczestniczyło 2700 osób.

- W dniu jubileuszu dziękujemy wszystkim użytkownikom bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI za zaufanie do polskiej marki. Inwestując w produkt wytwarzany fabrycznie w Polsce przez firmę o polskim kapitale przez polskich pracowników, możemy przyczyniać się do tworzenia wspólnego dobra, jakim jest rozwój gospodarczy naszego kraju - podsumowuje producent.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej