15 Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

2016-02-25 16:58
Targi Bydgoskie SAWO
Autor: brak danych

Szukasz wymarzonego mieszkania  – przyjdź na Targi Mieszkaniowe do bydgoskiej Artego Areny w dniach 12 i 13 marca 2016

Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja  oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do wszystkich poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Podczas targów na odwiedzających czekają deweloperzy prezentujący nowe, gotowe i planowane inwestycje mieszkaniowe oraz przedstawiciele biur nieruchomości wystawiający ciekawe oferty mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, a także oferty banków, urządzeń, wyposażenia i usług. Nie zabraknie również stoiska Urzędu Miasta Bydgoszczy, gdzie zainteresowanych przyjmą przedstawiciele  wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Wszystkich gości targowych w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierać będą również eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi. Dla odwiedzających targi w sobotę i w niedzielę przygotowano specjalne rabaty i oferty promocyjne.

Targi Mieszkaniowe są jedynym handlowym wydarzeniem skupiającym ofert nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic. To niezastąpiona okazja, aby w jednym miejscu i czasie uzyskać dostęp do tak szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania i domu, zarówno nowego jak też z rynku wtórnego. Ta impreza o ugruntowanej pozycji wśród wiodących firm bydgoskiego rynku nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem, odbywa się dwa razy w roku pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

Z najbliższej wiosennej oferty targowej powinni skorzystać przede wszystkim poszukujący swojego pierwszego mieszkania, bądź chcący dokonać jego zmiany, a także  planujący uzyskać dopłatę w programie Mieszkanie dla Młodych. Targi będą doskonałą okazją do zakupu mieszkania w programie MdM, który w tym roku przebiega w nowych warunkach rosnących marż kredytowych, malejącej puli środków przeznaczonych na dopłaty programu oraz podwyższonego do 15% udziału własnego w kredycie.

W ofercie wystawców obok lokali standardowych i premium, prezentowane będą  również mieszkania spełniające kryteria uzyskania dopłaty w programie MdM, a przedstawiciele banków występujących na targach poinformują o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Warto więc przyjść na wiosenne targi, aby podjąć niezbędne kroki w celu uzyskania dopłaty z programu MdM.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, bankowych, wyposażenia i usług, targi mieszkaniowe spełniają również funkcje edukacyjne i są okazją do uzupełnienia wiedzy oferując interesujący program seminariów oraz bezpłatny dostęp do indywidualnych porad ekspertów. W programie wiosennych targów mieszkaniowych polecamy seminaria organizowane w sobotę 12.03.br:, których poradnikowy charakter przybliży zagadnienia dotyczące m.in.:
- kredytu hipotecznego,
- zasad przygotowania mieszkania do sprzedaży na rynku wtórnym,
- bezpieczeństwa zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym,
- procedur związanych z przygotowaniem mieszkania do wynajmu.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów.
W sobotę 12.03.br od 11.00 do 15.00 porady związane z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.

Zapraszamy na wiosenne Targi Mieszkaniowe 12 i 13 marca, w godz. 10.00 -17.00 do bydgoskiej  Artego Areny przy ul. Toruńskiej 59 - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach.

Szczegóły na stronie: www.sawo.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej