15 Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

2016-02-25 16:58
Targi Bydgoskie SAWO
Autor: brak danych

Szukasz wymarzonego mieszkania  – przyjdź na Targi Mieszkaniowe do bydgoskiej Artego Areny w dniach 12 i 13 marca 2016

Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja  oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do wszystkich poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Podczas targów na odwiedzających czekają deweloperzy prezentujący nowe, gotowe i planowane inwestycje mieszkaniowe oraz przedstawiciele biur nieruchomości wystawiający ciekawe oferty mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, a także oferty banków, urządzeń, wyposażenia i usług. Nie zabraknie również stoiska Urzędu Miasta Bydgoszczy, gdzie zainteresowanych przyjmą przedstawiciele  wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Wszystkich gości targowych w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierać będą również eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi. Dla odwiedzających targi w sobotę i w niedzielę przygotowano specjalne rabaty i oferty promocyjne.

Targi Mieszkaniowe są jedynym handlowym wydarzeniem skupiającym ofert nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic. To niezastąpiona okazja, aby w jednym miejscu i czasie uzyskać dostęp do tak szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania i domu, zarówno nowego jak też z rynku wtórnego. Ta impreza o ugruntowanej pozycji wśród wiodących firm bydgoskiego rynku nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem, odbywa się dwa razy w roku pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

Z najbliższej wiosennej oferty targowej powinni skorzystać przede wszystkim poszukujący swojego pierwszego mieszkania, bądź chcący dokonać jego zmiany, a także  planujący uzyskać dopłatę w programie Mieszkanie dla Młodych. Targi będą doskonałą okazją do zakupu mieszkania w programie MdM, który w tym roku przebiega w nowych warunkach rosnących marż kredytowych, malejącej puli środków przeznaczonych na dopłaty programu oraz podwyższonego do 15% udziału własnego w kredycie.

W ofercie wystawców obok lokali standardowych i premium, prezentowane będą  również mieszkania spełniające kryteria uzyskania dopłaty w programie MdM, a przedstawiciele banków występujących na targach poinformują o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Warto więc przyjść na wiosenne targi, aby podjąć niezbędne kroki w celu uzyskania dopłaty z programu MdM.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, bankowych, wyposażenia i usług, targi mieszkaniowe spełniają również funkcje edukacyjne i są okazją do uzupełnienia wiedzy oferując interesujący program seminariów oraz bezpłatny dostęp do indywidualnych porad ekspertów. W programie wiosennych targów mieszkaniowych polecamy seminaria organizowane w sobotę 12.03.br:, których poradnikowy charakter przybliży zagadnienia dotyczące m.in.:
- kredytu hipotecznego,
- zasad przygotowania mieszkania do sprzedaży na rynku wtórnym,
- bezpieczeństwa zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym,
- procedur związanych z przygotowaniem mieszkania do wynajmu.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów.
W sobotę 12.03.br od 11.00 do 15.00 porady związane z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.

Zapraszamy na wiosenne Targi Mieszkaniowe 12 i 13 marca, w godz. 10.00 -17.00 do bydgoskiej  Artego Areny przy ul. Toruńskiej 59 - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach.

Szczegóły na stronie: www.sawo.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej