15 Ogólnopolska Wystawa Użytkowników Systemów CAD

2007-05-21 15:13

11 maja 2007 roku w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja imprezy DYBY-Expo, ogólnopolskiego forum dla użytkowników i sympatyków komputerowych systemów wspomagania projektowania (CAD). Celem wydarzenia jest wdrażanie i popularyzacja systemów wspomagających projektowanie.

Przewidziane w programie wystawa, targi i seminaria adresowane są do inżynierów i projektantów z różnych branż: architektonicznej i budowlanej, mechanicznej oraz zarządzania infrastrukturą. W salach seminaryjnych zademonstrowane zostaną najnowsze wersje systemów CAD firmy Autodesk. Program podzielony będzie na bloki tematyczne poruszające zagadnienia istotne dla poszczególnych branż.

Uczestnicy będą mogli zarówno zdobyć wiedzę potrzebną do efektywniejszego oprogramowania, jak i "na żywo" sprawdzić nowe funkcje oraz wymienić opinie z innymi użytkownikami. W ramach warsztatów towarzyszących konferencji dostępnych będzie kilkanaście wysokiej klasy stanowisk CAD, na których # pod okiem instruktora # goście wystawy będą mieli możliwość samodzielnie przetestować prezentowane na seminariach programy. Przez cały dzień specjaliści firmy PROCAD w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni służyć będą zwiedzającym konsultacjami i poradami na temat systemów CAD.

Uczestnicy wystawy będą również mogli zapoznać się z najnowocześniejszym sprzętem wspomagającym projektowanie (komputerami, stacjami roboczymi, notebookami, ploterami i innymi urządzeniami HP). Dodatkowo w części wystawowej będzie okazja przetestować skaner 3D czy urządzenie do druku makiet 3D.

Wystawa DYBY-EXPO już na trwałe wpisała się do kalendarza wydarzeń z branży IT, corocznie gromadząc minimum kilkaset osób. W tym roku odbędzie się 11 maja na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich. Początek o godz. 9.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej