"Zostań przyjacielem rodziny"

2009-05-28 12:08
Przyjaciel rodziny – okno dopasowane do funkcji pomieszczeń
Autor: Roto Przyjaciel rodziny – okno dopasowane do funkcji pomieszczeń

Wielki konkurs pod hasłem "Zostań przyjacielem rodziny" - od 1 czerwca do 31 grudnia 2009 roku - organizuje w ramach programu sell-out, sprzedaż okien dla zaawansowanych, firma Roto Frank Okucia Budowlane. Zadaniem uczestników jest sprzedaż bezpiecznych okien do pokoju dziecka (wyposażonych w okucie Tilt First) oraz okien bez widocznych zawiasów (z Roto NT Designo).

Konkurs skierowany jest do sprzedawców okien z okuciami Roto, a jego celem jest wyłonienie sprzedawców, oferujących okna dopasowane do funkcji pomieszczeń, tytułowych przyjaciół rodziny, oraz uwzględniających potrzeby wszystkich mieszkańców domu.
- Chcemy poprzez ten konkurs, oprócz oczywiście zwiększenia sprzedaży rozwiązań Roto TiltFirst oraz NT Designo, uruchomić w sprzedawcach pragnienie rywalizacji w dziedzinie kompetencji zawodowych. By zwiększyć szanse zdobycia nagrody, kreujemy potrzebę zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu sprzedaży okien dopasowanych do funkcji pomieszczeń i oferujemy udział w bezpłatnym szkoleniu - motywy i kulisy przedsięwzięcia wyjaśnia Grzegorz Ewertowski, dyrektor projektu.

Ale w konkursach walczy się przede wszystkim o nagrody. Tym razem premiowanych będzie 5 zwycięskich miejsc, a nagrodami są laptopy i kamery cyfrowe.
- Chcielibyśmy przekonać potencjalnych uczestników, że poprzez rozwój kompetencji zawodowych będą mieć realny wpływ na to, co kupi klient, a tym samym na to, czy zostaną zwycięzcami konkursu - mówi Grzegorz Ewertowski.

Konkurs potrwa od 1 czerwca do 31 grudnia 2009 roku, a rozstrzygnięcie nastąpi w styczniu 2010 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej