Zostań Malarzem Roku

2010-07-27 16:04

Już 1 sierpnia rusza wielki konkurs Malarz Roku 2010 organizowany przez Akademię Technik Malarskich. Jego celem jest wybranie najlepszych firm wykonawczych w Polsce. Sponsorzy akcji – marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional – przygotowali do dla zwycięzców atrakcyjne nagrody: Volkswagena Caddy oraz profesjonalne maszyny do natrysku farb.

Celem konkursu "Malarz Roku 2010" jest promocja najwyższych standardów w realizacji inwestycji. Do udziału w zawodach organizatorzy zapraszają wszystkie firmy wykonawcze, należące do klubu Akademii Technik Malarskich. Aby wystartować w konkursie, wystarczy zaprezentować inwestycję zrealizowane po 1 stycznia 2008 r. przy użyciu produktów marek Dekoral Professional lub Sigma Coatings (PPG Deco Polska).

Każde zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
• adres inwestycji
• krótki opis
• zdjęcie obiektu
• zakres zrealizowanych prac
• zgodę inwestora na udział w konkursie lub kontakt do niego
• zgodę głównego wykonawcy (tylko w przypadku podwykonawców)

Inwestycje można zgłaszać od 1 sierpnia do 30 listopada 2010 r. pocztą, e-mailem lub bezpośrednio w Centrach Dekoracyjnych bądź u przedstawicieli handlowych PPG Deco Polska. Następnie jury – składające się z trenerów ATM, niezależnych ekspertów oraz przedstawicieli sponsorów – wybierze grupę 20 najlepszych realizacji. Po ich dalszej weryfikacji w styczniu przyszłego roku zostanie ogłoszone TOP 10 inwestycji, spośród których sędziowie wybiorą "Malarza Roku 2010".

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w marcu 2011 rok podczas uroczystej gali. W jej trakcie wręczone zostaną nagrody dla najlepszych firm:

  • nagroda główna dla "Malarza Roku 2010": Volkswagen Caddy
  • nagroda publiczności: profesjonalna maszyna natryskowa

Oprócz nagród zwycięzcy może liczyć także na wspaniałą promocję. Ich firmy oraz realizacje zostaną zaprezentowane w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej a także w specjalnym albumie, jaki zostanie wydany z okazji konkursu. Dodatkowo informacje te znajdą się także na plakatach umieszczonych w sieci Centrów Dekoracyjnych.

Akademia Technik Malarskich, która organizuje konkurs "Malarz Roku 2010" to pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-doradcze dla firm wykonawczych. Ośrodek oferuje profesjonalistom kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz program szkoleń certyfikujących, po których uzyskuje się tytuł "Malarza Certyfikowanego".  W sierpniu 2010 wraz z konkursem rusza także nowatorski program "Klub ATM", którego celem jest budowa oraz skuteczna promocja społeczności profesjonalnych malarzy. Członkowie klubu będą mogli liczyć m.in.: na udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, wsparcie promocyjne a także na specjalne promocje i oferty w sieci sklepów Centra Dekoracyjne.

Malarz Roku 2010
Autor: PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej