Zostań Malarzem Roku

2010-07-27 16:04

Już 1 sierpnia rusza wielki konkurs Malarz Roku 2010 organizowany przez Akademię Technik Malarskich. Jego celem jest wybranie najlepszych firm wykonawczych w Polsce. Sponsorzy akcji – marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional – przygotowali do dla zwycięzców atrakcyjne nagrody: Volkswagena Caddy oraz profesjonalne maszyny do natrysku farb.

Celem konkursu "Malarz Roku 2010" jest promocja najwyższych standardów w realizacji inwestycji. Do udziału w zawodach organizatorzy zapraszają wszystkie firmy wykonawcze, należące do klubu Akademii Technik Malarskich. Aby wystartować w konkursie, wystarczy zaprezentować inwestycję zrealizowane po 1 stycznia 2008 r. przy użyciu produktów marek Dekoral Professional lub Sigma Coatings (PPG Deco Polska).

Każde zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
• adres inwestycji
• krótki opis
• zdjęcie obiektu
• zakres zrealizowanych prac
• zgodę inwestora na udział w konkursie lub kontakt do niego
• zgodę głównego wykonawcy (tylko w przypadku podwykonawców)

Inwestycje można zgłaszać od 1 sierpnia do 30 listopada 2010 r. pocztą, e-mailem lub bezpośrednio w Centrach Dekoracyjnych bądź u przedstawicieli handlowych PPG Deco Polska. Następnie jury – składające się z trenerów ATM, niezależnych ekspertów oraz przedstawicieli sponsorów – wybierze grupę 20 najlepszych realizacji. Po ich dalszej weryfikacji w styczniu przyszłego roku zostanie ogłoszone TOP 10 inwestycji, spośród których sędziowie wybiorą "Malarza Roku 2010".

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w marcu 2011 rok podczas uroczystej gali. W jej trakcie wręczone zostaną nagrody dla najlepszych firm:

  • nagroda główna dla "Malarza Roku 2010": Volkswagen Caddy
  • nagroda publiczności: profesjonalna maszyna natryskowa

Oprócz nagród zwycięzcy może liczyć także na wspaniałą promocję. Ich firmy oraz realizacje zostaną zaprezentowane w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej a także w specjalnym albumie, jaki zostanie wydany z okazji konkursu. Dodatkowo informacje te znajdą się także na plakatach umieszczonych w sieci Centrów Dekoracyjnych.

Akademia Technik Malarskich, która organizuje konkurs "Malarz Roku 2010" to pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-doradcze dla firm wykonawczych. Ośrodek oferuje profesjonalistom kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz program szkoleń certyfikujących, po których uzyskuje się tytuł "Malarza Certyfikowanego".  W sierpniu 2010 wraz z konkursem rusza także nowatorski program "Klub ATM", którego celem jest budowa oraz skuteczna promocja społeczności profesjonalnych malarzy. Członkowie klubu będą mogli liczyć m.in.: na udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, wsparcie promocyjne a także na specjalne promocje i oferty w sieci sklepów Centra Dekoracyjne.

Malarz Roku 2010
Autor: PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej