Znamy laureatów konkursu „Bosch Toolbox”! Zobacz, kto wygrał smartfony

2013-02-08 15:09
Smartfon Sony Xperia
Autor: BOSCH Smartfon Sony Xperia, nagroda w konkursie "Bosch Toolbox"

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym wspólnie z firmą Bosch wybraliśmy zdjęcia najlepiej naszym zdaniem oddające możliwości aplikacji Bosch Toolbox.  Do wygrania były dwa smartfony Sony Xperia.

 

Zadaniem konkursowym było zrobienie zdjęcia pomiaru wykonanego za pomocą mobilnej aplikacji Bosch Toolbox, którą uczestnicy konkursu mogli pobrać bezpłatnie.
Liczył się więc pomysł, na jaki obraz zostaną naniesione pomiary. Kreatywność uczestników przeszła nasze oczekiwania i spośród niemal 80 zgłoszeń, naprawdę trudno było wybrać tylko dwa zdjęcia.
W finalnym rozstrzygnięciu najbardziej punktowaliśmy jednak możliwość profesjonalnego zastosowania aplikacji Bosch Toolbox, ale w grupie nominowanych znalazły się również inne kreacje (zobacz galerię).

Zwycięzcami konkursu „Bosch Toolbox”, którzy otrzymują smartfony Sony Xperia o wartości 1845 zł brutto są:

  • Robert Jagusiak z Dąbrowy Górniczej
  • Adam Krupa z Wrocławia

 

Wśród komentarzy jurorów było m.in., że zdjęcie Adama Krupy jest ciekawe i dobrze pokazuje dwie funkcjonalności kamery wymiarowej, czyli odległości i kąty. Z kolei zdjęcie Roberta Jagusiaka pokazuje kwintesencję funkcji narzędzia jakim jest aplikacja Toolbox App - jest plac faktycznej budowy, jest pomiar odległości i kątów, a więc aplikacja została użyta dokładnie przez odpowiedniego użytkownika i w odpowiednim celu.

Obejrzyjcie również galerię zdjęć nominowanych do finałowego rozstrzygnięcia...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej