Zmiany w Zarządzie Stark Development

2009-09-02 13:48

Na posiedzeniu Rady Nadzorczej katowickiego dewelopera 31 sierpnia br. podjęto decyzję o powołaniu Pana Piotra Żołyńskiego na nowego Prezesa Zarządu i Pana Macieja Faltusa na Wiceprezesa zarządu firmy.

Nowy Prezes ma 39 lat i 14-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych kolejno w Petrochemii Płock, PKN Orlen, Orlen Gaz oraz Investment Friends Development. Obecnie jest Prezesem Zarządu spółki FON, Fon Ecology i Investment Friends Development.

Wiceprezes ma lat 28 i od kilku lat jest związany z rynkiem deweloperskim. W latach 2006-2007 pracował w redNet Property Group. Od 2007 roku zatrudniony jest w Stark Development, gdzie początkowo zajmował stanowisko specjalisty ds. pozyskiwania nieruchomości, a następnie awansował na kierownika projektu.

Stark Development jest spółką notowaną na NewConnect. Na 28 września zaplanowane jest Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, którego celem będzie podjęcie decyzji o splicie akcji w stosunku 1:2 oraz o zmianach w statucie Spółki. Działania te związane są z planami dywersyfikacji działalności Stark Development, które wspiera nowy akcjonariusz Pan Mariusz Patrowicz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej