Zmiany w Tebodin SAP-Projekt

2010-08-05 14:32
Jan Paluch, dyrektor biura w SAP-Projekt w Warszawie
Autor: SAP-Projekt Jan Paluch, dyrektor biura w SAP-Projekt w Warszawie

Wcześniej: Northcroft Poland, PMI Polska Sp z o.o. i AYH Homola. Teraz: Tebodin SAP-Projekt - 2 sierpnia 2010 r. Jan Paluch objął stanowisko dyrektora warszawskiego oddziału firmy od 20 lat realizującej inwestycje w Polsce.

Jan Paluch ukończył Greenwich University w Anglii na kierunku Property Development oraz Construction na Sheffield University.

W ciągu 24 lat pracy przygotowywał i nadzorował liczne inwestycje infrastrukturalne, komercyjne i przemysłowe w Polsce i wielu krajach europejskich między innymi: Hotel Holiday w Krakowie, budynki biurowe Cooper i Lybrand, lotnisko w Gdańsku, Wiśniowy Business Park w Warszawie, Hotel w Szklarskiej Porębie, Centrum Handlowe w Rumunii, Centrum Handlowe w Rosji, Heitman Due Diligence w Polsce, Rumunii, Czechach i Francji.

Tebodin SAP-Projekt zajmuje się projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Firma obecna jest na polskim rynku od 20 lat. Roczny obrót firmy to 25 mln euro, a wartość obsługiwanych inwestycji sięga 500 mln euro. Tebodin SAP-Projekt zrealizował ponad 900 obiektów na łącznej powierzchni 5 mln m2. Firma zatrudnia ponad 300 specjalistów, w tym inżynierów wszystkich branż. Biura Tebodin SAP-Projekt zlokalizowane są w 6 największych miastach w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej