Zmiany w SEGRO

2010-04-23 16:00
Andrew Gulliford,  dyrektor zarządzający na Europę Kontynentalną w SEGRO
Autor: SEGRO Andrew Gulliford, dyrektor zarządzający na Europę Kontynentalną w SEGRO.

"Cieszy mnie perspektywa kierowania działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej. Jestem zaszczycony faktem, że dano mi możliwość zarządzania firmą w kolejnym ważnym etapie jej rozwoju " - mówi Andrew Gulliford, nowy dyrektor zarządzający w SEGRO.

Andrew Gulliford pracuje w SEGRO (europejski deweloper powierzchni biznesowych) od 6 lat. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju, a w styczniu 2010 r. dodatkowo powierzono mu koordynowanie działań SEGRO w Europie Kontynentalnej. Przed dołączeniem do SEGRO Gulliford przez 19 lat pracował w firmie Jones Lang LaSalle, jako dyrektora ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych w Europie.

Andrew Gulliford stanie się członkiem zarządu Grupy SEGRO, w skład którego wchodzą Ian Coull, dyrektor generalny, David Sleath - dyrektor Finansowy oraz Ian Sutcliffe - dyrektor zarządzający w Wielkiej Brytanii.

- Cieszę się, że Andrew zgodził się kierować działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej. Na stanowisku tym będzie miał możliwość w pełni wykorzystać swoje bogate doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości przemysłowych, a także głęboką znajomość SEGRO, którą zdobył w trakcie minionych sześciu lat. Jestem szczególnie zadowolony z faktu, że mogłem powierzyć tą ważną funkcję osobie z wewnętrznej struktury firmy, potwierdzając tym samym jakość i wiedzę całego zespołu zarządzającego. SEGRO w dalszym ciągu mocno angażuje się w rozwój swojej działalności w Europie Kontynentalnej - wybór Andrew Gulliforda na stanowisko dyrektora zarządzającego komentuje Ian Coull, dyrektor generalny SEGRO.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej