Zmiany w Sanitec Koło

2008-07-16 13:02
Zmiany w Sanitec Koło
Autor: Sanitec KOŁO Zmiany w Sanitec Koło

Za całokształt działań marketingowych oraz rozwój strategii marketingowej w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jako dyrektor marketingu Sanitec Koło, odpowiada Dominik Zawadzki. Obowiązki przejął (1 lipca 2008 roku) od Przemysława Powalacza, który awansował na stanowisko prezesa zarządu spółki.

"Zależy mi na pełnym zintegrowaniu działań związanych z zarządzaniem produktem z projektami realizowanymi w ramach komunikacji marketingowej w obrębie Sanitec Koło" - mówi Dominik Zawadzki. - "Wynikiem wspólnego działania będzie jeszcze lepsze dotarcie do klienta z właściwym produktem i kompletną informacją na jego temat".

Dominik Zawadzki, absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, w Sanitec Koło pracuje od 2004 roku. Pracę rozpoczął na stanowisku menedżera produktu ds. hydromasażu, aby już po roku zarządzać szeroką grupą produktów akrylowych. W roku 2007 awansował na szefa menedżerów produktu i objął nadzorem całą ofertę produktową Grupy Sanitec w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Sanitec Koło Sp. z o.o. (członek międzynarodowej Grupy Sanitec) to producent i dystrybutor m. in.: ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, kabin prysznicowych, mebli łazienkowych - znanych przede wszystkim pod marką KOŁO. Sanitec Koło jest również dystrybutorem ekskluzywnych niemieckich wyrobów marki Keramag i Koralle.

Dominik Zawadzki
Autor: Sanitec KOŁO Dominik Zawadzki, dyrektor marketingu Sanitec Koło.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej