Zmiany w Pol-Aqua

2009-01-30 17:21
Piotr Chełkowski
Autor: POL-AQUA SA Piotr Chełkowski, od 1 lutego 2009 roku, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA.

Piotr Chełkowski, od 1 lutego 2009 roku, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA.

Obecny sukces Pol-Aquy to efekt konsekwentnie realizowanej wizji rozwoju głównego akcjonariusza i dotychczasowego prezesa zarządu spółki. Jednak po 19 latach - Marek Stefański, zrezygnował ze stanowiska z dniem 31 stycznia 2009 roku. Na swego następcę powołał Piotra Chełchowskiego, który do tej pory odpowiadał za pion budownictwa ogólnego w Pol-Aqua.

Marek Stefański pozostaje w strukturach spółki jako przewodniczący Rady Nadzorczej Pol-Aquy - czyli główna strategia spółki nadal pozostaje w jego rękach.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Pol-Aqua S.A. realizuje inwestycje zarówno w systemie generalnego wykonawstwa, jak i jako firma podwykonawcza. Obecnie wartość portfela zamówień spółki na ten rok to 1,3 mld zł. Firma bierze udział też w przetargach (samodzielnie i w konsorcjach), ktorych łączną wartość - jak podaje Puls Biznesu - szacuje się na 70,5 mld zł. A to już nie lada wyzwanie...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej