Zmiany w Pol-Aqua

2009-01-30 17:21
Piotr Chełkowski
Autor: POL-AQUA SA Piotr Chełkowski, od 1 lutego 2009 roku, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA.

Piotr Chełkowski, od 1 lutego 2009 roku, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA.

Obecny sukces Pol-Aquy to efekt konsekwentnie realizowanej wizji rozwoju głównego akcjonariusza i dotychczasowego prezesa zarządu spółki. Jednak po 19 latach - Marek Stefański, zrezygnował ze stanowiska z dniem 31 stycznia 2009 roku. Na swego następcę powołał Piotra Chełchowskiego, który do tej pory odpowiadał za pion budownictwa ogólnego w Pol-Aqua.

Marek Stefański pozostaje w strukturach spółki jako przewodniczący Rady Nadzorczej Pol-Aquy - czyli główna strategia spółki nadal pozostaje w jego rękach.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Pol-Aqua S.A. realizuje inwestycje zarówno w systemie generalnego wykonawstwa, jak i jako firma podwykonawcza. Obecnie wartość portfela zamówień spółki na ten rok to 1,3 mld zł. Firma bierze udział też w przetargach (samodzielnie i w konsorcjach), ktorych łączną wartość - jak podaje Puls Biznesu - szacuje się na 70,5 mld zł. A to już nie lada wyzwanie...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej