Zmiany w Parkridge Retail Poland

2009-12-15 16:44
Marcin Andruszko, nowy leasing director na Europę Środkowo-Wschodnią w Parkridge Retail Poland
Autor: Parkridge Retail Marcin Andruszko, nowy leasing director na Europę Środkowo-Wschodnią w Parkridge Retail Poland

Marcin Andruszko, związany z firmą Parkridge Retail od początku jej istnienia w Polsce, objął stanowisko leasing director'a na obszar CEE. Dotychczas był odpowiedzialny za komercjalizację galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall i parków retailowych Focus Park w Polsce i na Ukrainie.

Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za kierowanie i nadzorowanie procesami komercjalizacji, m.in.: budowanie budżetów z uwzględnieniem aktualnej sytuacji rynkowej, określanie strategii najmu, negocjowanie warunków finansowych i prawnych umów najmu w realizowanych przez Parkridge projektach w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Marcin Andruszko ukończył Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją karierę rozpoczynał w strukturach koncernu BP. Kolejno zdobywał doświadczenie zawodowe w firmach Plaza Center Poland oraz Lambert Smith Hampton Polska. W Parkridge od samego początku firmy zajmuje się komercjalizacją. Do jego największych sukcesów można zaliczyć udaną komercjalizację m.in. obiektów Focus Mall w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim, Rybniku i Zielonej Górze oraz parku handlowego Focus Park w Świdnicy.

W Polsce Parkridge zainwestował dotąd ponad 1 mld euro, na lata 2010-2015 planuje inwestycje w galerie rozrywkowo-handlowe i parki handlowe na poziomie 500 mln euro. Obecnie Parkridge Retail Poland buduje i komercjalizuje galerie rozrywkowo-handlowe Focus Mall w Jeleniej Górze, Pile, Gliwicach, Starogardzie Gdańskim, w Tomaszowie Mazowieckim i Ostrowie Wielkopolskim. Ich łączna powierzchnia GLA wynosi prawie 200 000 m2. Jednocześnie trwają już przygotowania do rozpoczęcia prac budowlanych drugiej marki firmy, parków handlowych - Focus Park. Będą one usytuowane we Włocławku, Lubinie, Jeleniej Górze i Tarnowie. To kolejne 40 500 m2 GLA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej