Zmiany w GD&K Group

2008-09-25 18:04
Zmiany w GD&K Group
Autor: GD&K Group Zmiany w GD&K Group

Dynamicznie rozwijająca się grupa spółek GD&K wzmacnia swoje architektoniczne ogniwo - Magdalena Skoplak-Seweryn dotychczasowy Członek Zarządu GD&K Consulting, od września pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego spółki córki: Ovotz design Lab.

Działającą od półtora roku spółkę Ovotz design Lab. tworzy dynamiczny i profesjonalny zespół projektantów współczesnej architektury i wnętrz. Firma jest polskim partnerem Schwitzke Architecture & Design, czerpie także wiedzę i doświadczenie z GD&K Consulting, jednej z wiodących spółek deweloperskich w Polsce.
Ovotz design Lab. to spółka zarządzana przez czterech partnerów - Magdalenę Skoplak-Seweryn (powołaną w miejsce dotychczasowego Dyrektora Zarządzającego - Michała Górskiego), Wojciecha Stanczykiewicza, Łukasza Żaka i Wojciecha Witka. Firma zatrudnia na chwilę obecną ponad 20 osób, głównie architektów oraz architektów wnętrz, każdorazowo powołując do zespołu projektowego specjalistycznych konsultantów - stosownie do specyfiki powierzonego zadania.
"To wspaniała chwila, że GD&K Group rozrosło się już do rangi korporacyjnej, gdzie doświadczony personel zarządzający może na własną rękę rozwijać nowe spółki i nowe projekty. Doświadczenie Magdy i jej niebywałe wyczucie architektoniczne, wraz z potwierdzonymi zdolnościami menadżerskimi, dobrze wpiszą się w nowe wyzwanie. Dzięki takim osobom jak Magda, firma może rozwijać się w dobrym kierunku" - Szymon Duda, Członek Rady Nadzorczej GD&K Consulting Sp. z o.o. i Ovotz design Lab.
Dziesięcioletnia już współpraca Magdaleny Skoplak-Seweryn z GD&K Group polegała na czynnym udziale w projektowaniu i managemencie większości prowadzonych przez Grupę projektów w szczególności idei budynku biurowego przy ul. Rakowickiej 7 w Krakowie - Nowa Kamienica. Do największych jej sukcesów można niewątpliwie zaliczyć stworzenie standardów pracy i procedur GD&K Group, prowadzenie projektów z inwestorami zagranicznymi m.in. Deutsche Bank oraz przeprowadzenie skutecznej rekrutacji pracowników w okresie dynamicznego wzrostu GD&K Group.
Nowe obowiązki Dyrektora Zarządzającego będą w szczególności polegały na zapewnieniu odpowiedniego funkcjonowania firmy, udoskonaleniu standardów projektowych oraz standardów pracy biurowej, jak również poszerzeniu grona klientów: dla projektów kubaturowych oraz dla wnętrz - ze szczególnym uwzględnieniem projektów sieciowych (retailowych) realizowanych przez Ovotz design Lab. na terenie całej Polski.

 

Magdalena Skoplak-Seweryn
Autor: GD&K Group Magdalena Skoplak-Seweryn, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający spółki Ovotz design Lab.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej