Zmiany w Colliers International: nowy szef odpowiada za 13 krajów

2011-01-17 13:45
Hadley Dean
Autor: Colliers International Hadley Dean

13 stycznia 2011 r. firma Colliers International ogłosiła powołanie Hadleya Deana na stanowisko partnera zarządzającego na region Nowej Europy. W wyniku awansu Hadley Dean odpowiada teraz za 16 biur firmy w 13 krajach oraz zespół 650 osób. Nowy szef regionu będzie blisko współpracował z liderami lokalnych biur.

- Hadley z powodzeniem rozwinął naszą firmę w okresie spowolnienia gospodarczego na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, za które odpowiadał do tej pory. Jesteśmy przekonani, że z równie dużym zapałem i zaangażowaniem przekuje działania pozostałych biur w regionie Nowej Europy w sukces, z korzyścią dla klientów, którzy uzyskają dostęp do usług o najwyższej jakości i ujednoliconym wysokim standardzie w całym regionie – mówi Chris McLernon, dyrektor generalny Colliers International na region EMEA. – Zaangażowanie Hadleya we współpracę z klientami, a także jego pełne pasji podejście do rynku nieruchomości sprawiły, że wybór kandydata na to nowoutworzone stanowisko był praktycznie oczywisty.

Awans Hadleya Deana wpisuje się w nową strategię Colliers International, obejmującą połączenie wszystkich spółek zależnych w jeden podmiot, odświeżenie logo firmy, a także wprowadzenie wielu znaczących usprawnień zmierzających do integracji działalności firmy w całej Europie.

Hadley dołączył do zespołu Colliers International w Polsce w roku 2001 jako dyrektor zarządzający, odpowiedzialny również za Dział Powierzchni Magazynowych. W roku 2005 awansował na stanowisko partnera zarządzającego firmą na Polskę, a trzy lata później, w 2008 r. – na stanowisko partnera zarządzającego na cały region Europy Centralnej i Wschodniej. Pod jego kierownictwem w 2009 roku Colliers International został uhonorowany przez CEE Quality Awards Forum tytułem Najlepszej Agencji w Regionie Europy Centralnej i Wschodniej w kategorii rynki kapitałowe oraz rynki magazynowe.

- Cieszę się, że będę mógł dalej rozwijać działalność Colliersa w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej, umacniając integrację naszych biur w regionie oraz spójność usług – mówi Hadley Dean. – Moim kluczowym celem jest uplasowanie Colliersa na pierwszym miejscu wśród wszystkich agencji w tej części Europy.

Hadley posiada 15 lat doświadczenia zawodowego w obszarze nieruchomości, które zdobył, pracując nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii i Czechach. Jest członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors (MRICS).


Colliers International definiuje Nową Europę jako obszar geograficzny obejmujący następujące kraje: Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Ukraina i Węgry.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej