Zmiana w Bovis Lend Lease

2009-10-21 15:20

Z dniem 1 października 2009, Jan Żyborski został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego Regionu Europy Centralnej i Wschodniej, przejmując tę role od Petera Titusa - zgodnie z planem opracowanym dla tego regionu.

Przed przejęciem stanowiska, Jan pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w Bovis Lend Lease Europa Centralna i Wschodnia, gdzie odpowiedzialny był za efektywne funkcjonowanie oddziałów w Polsce, Rumuni, Ukrainie, Czechach, Słowacji oraz Rosji.
Jan rozpoczął karierę w Bovis Lend Lease w 1997 roku jako Project Director w Polsce, szybko awansując po szczeblach kariery do pozycji Dyrektora Operacyjnego. W latach 2003 -2008 pełnił funkcję Dyrektora Naczelnego w Bovis Lend Lease Polska. Jan ma rozległą wiedzę i doświadczenie zarówno w polskim, jak i zagranicznym sektorze budowlanym, dlatego też przygotowany jest do wymogów i ograniczeń, które stawia większość projektów takich jak inwestycje biurowe, kompleksy handlowe, projekty infrastrukturalne i przemysłowe. Jego największą zaletą są zdolności przywódcze i organizacyjne, niezwykle przydatne przy prowadzeniu projektów na ogromną skalę.

Jan ukończył z wyróżnieniem Sheffield University w UK na kierunku Inżynierii Lądowej.

Po przejęciu funkcji, Jan powiedział: "Ogólnie rzecz biorąc będziemy funkcjonować jak dotychczas, z tym, że usługi, które Bovis Lend Lease obecnie oferuje na rynku zostaną poszerzone o ofertę przejmującą więcej ryzyka. Bovis Lend Lease jest świetnie przygotowany do wykorzystania zwrotu na rynku, kiedy kryzys na dobre opuści nasz region”.

Jan Żyborski
Autor: BOVIS LEND LEASE Jan Żyborski – Nowym Dyrektorem Generalnym w Bovis Lend Lease Europa Centralna i Wschodnia
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej