Zmarła Teresa Jakutowicz. Żegnamy Wielkiego Przyjaciela MURATORA

2018-06-15 12:11
kwiaty
Autor: pocztakwiatowa.pl

Teresę Jakutowicz znaliśmy od zawsze. Jak sięgnąć pamięcią, zawsze była w ministerstwie budownictwa, jaką by ono nie miało na przestrzeni lat aktualną nazwę. Bo właśnie z budownictwem, pracując w biurze prasowym lub promocji resortu, związała niemal całe swoje zawodowe życie.

Teresa Jakutowicz

Autor: CzeM

Gdy nagle odchodzi ktoś znany od lat, nagle uświadamiamy sobie, jak niewiele się o niej wiedziało. Tak jest z Teresą. Była absolwentką Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Zapewne los ją rzucił w branżę budowlaną, gdzie mogła dalej realizować się zawodowo. I robiła to znakomicie. Miała fenomenalną umiejętność gromadzenia wokół siebie osób, współpracowników i dziennikarzy, dzięki którym mogła jeszcze lepiej realizować swoje zadania. Była niezwykle lojalna wobec wszystkich zmieniających się ministrów, bo to co robiła można uznać za pewnego rodzaju misję, wierność zasadzie, że dziennikarz wyposażony w informację to dziennikarz przychylny. Trudne nieraz miała zadania do wykonania, bo jak to w każdym ministerstwie, i kierownictwo i wielu urzędników nie zawsze podzielało Jej podejście. I wtedy była zawodowo nieszczęśliwa, chociaż na Jej twarzy gościł niemal zawsze uśmiech.

 

Rodzina napisała o Teresie:

„Kobieta wielkiego serca, pełna życzliwości i dobroci...”

Taką właśnie Ją znaliśmy i zapamiętamy...

Żegnaj Tereso!

 

Zespół MURATORA


 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej