Zgłoś się na szkolenie z montażu drzwi do VOX!

2009-03-18 10:55

Przez 4 dni marca trwały nieodpłatne szkolenia dla montażystów drzwi organizowane przez Składy budowlane VOX. To nie koniec dokształcania branży przez spółkę.

W pierwszym szkoleniu wzięło udział ponad 80 osób, reprezentujących firmy montażowe na stałe współpracujące ze sklepami Majster oraz siecią składów VOX. W trakcie spotkania można było zdobyć praktyczną wiedzę oraz uprawnienia z zakresu montażu drzwi marki Pol-skone. Całość kończyła się egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu autoryzacji. O wysokiej jakości szkolenia świadczy fakt, że nie wszyscy montażyści otrzymali certyfikaty. Trzeba było bowiem wykazać się znajomością budowy skrzydeł drzwiowych Pol-skone i ich parametrami technicznymi, pozwalającymi na prawidłowe osadzenie drzwi w otworze.

Składy budowlane VOX w swojej bogatej ofercie usług posprzedażowych dla klienta oferują montaż drzwi zakupionych we wszystkich swoich punktach handlowych, dlatego szkolenia z zakresu montażu będą powtarzane. Firmy zainteresowane współpracą z siecią VOX i sklepami Majster oraz szkoleniami mogą zgłaszać się do kierowników składów najbliższych w swoim regionie. Ich adresy można znaleźć na stronie www.sklady.vox.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej