Zgarnij rabat!

2009-08-18 14:59

Nie trzeba wysyłać drogich SMS-ów, nie trzeba również odpowiadać na dziesiątki pytań konkursowych, aby cieszyć się z wakacyjnych rabatów. Benjamin Moore & Co., producent ekskluzywnych farb i materiałów malarskich rozdaje kupony promocyjne bez zbędnych formalności. Jest tylko jeden warunek – trzeba się pośpieszyć. Specjalna oferta "Internauto, sierpniowe rabaty dla każdego!" obowiązuje tylko do 31 sierpnia.

Aby skorzystać z promocji "Internauto, sierpniowe rabaty dla każdego!" należy odwiedzić stronę www.benjaminmoore.pl i pobrać w zakładce Aktualności/promocje gotowy kupon zgłoszeniowy. Plik nie wymaga wypełniania, ani podawania danych osobowych. Każdy, kto prześle formularz na adres e-mail pr@bmpolska.com otrzyma indywidualny kod promocyjny, który uprawnia do 5% rabatu na zakup produktów malarskich Benjamin Moore Paints.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej