Zespół Property and Asset Management w DTZ ma nowego dyrektora

2010-06-23 15:36
Michał Muc
Autor: DTZ Michał Muc, nowy dyrektor zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ

Michał Muc, lat 40, został mianowany przez Grupę DTZ dyrektorem zarządzającym zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem liczącym ponad 130 specjalistów i portfelem ponad 30 nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 1,5 mln m2.

Przed objęciem tego stanowiska, Michał zajmował stanowisko dyrektora finansowego w zespole Property and Asset Management w DTZ. Michał będzie tymczasowo piastował obydwa te stanowiska do czasu aż zostanie wybrana nowa osoba odpowiedzialna za obszar finansowy.

- Jestem bardzo zadowolony, że Grupa DTZ obdarzyła mnie zaufaniem i postawiła przede mną nowe wyzwania w postaci kierowania największym zespołem property management w Polsce, który zarządza zróżnicowanym portfelem nieruchomości komercyjnych. Moim głównym celem jest rozszerzenie portfela zarządzanych przez DTZ nieruchomości, dbając jednocześnie o wysoki standard obsługi obecnie zarządzanych nieruchomości i satysfakcję naszych klientów. Jako zespół będziemy bardzo mocno koncentrować się na zapewnianiu stałej, wysokiej jakości usług dla właścicieli nieruchomości oraz najemców aby DTZ umocnił swoją pozycję jako „zarządca nieruchomości z wyboru – powiedział Michał Muc.

Michał posiada bogate doświadczenie w pracy w sektorze finansowym oraz zarządzania nieruchomościami. Po ukończeniu studiów w Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie pracował dla PepsiCola, Ahold Polska oraz NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna jako dyrektor finansowy. Michał jest w zespole Property and Asset Management w DTZ od czerwca 2008. Ostatnio ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu „Europejskie standardy rachunkowości i finansów”.

W wolnym czasie lubi grać w golfa, gotować oraz pielęgnować swój ogród.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej