Zespół Property and Asset Management w DTZ ma nowego dyrektora

2010-06-23 15:36
Michał Muc
Autor: DTZ Michał Muc, nowy dyrektor zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ

Michał Muc, lat 40, został mianowany przez Grupę DTZ dyrektorem zarządzającym zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem liczącym ponad 130 specjalistów i portfelem ponad 30 nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 1,5 mln m2.

Przed objęciem tego stanowiska, Michał zajmował stanowisko dyrektora finansowego w zespole Property and Asset Management w DTZ. Michał będzie tymczasowo piastował obydwa te stanowiska do czasu aż zostanie wybrana nowa osoba odpowiedzialna za obszar finansowy.

- Jestem bardzo zadowolony, że Grupa DTZ obdarzyła mnie zaufaniem i postawiła przede mną nowe wyzwania w postaci kierowania największym zespołem property management w Polsce, który zarządza zróżnicowanym portfelem nieruchomości komercyjnych. Moim głównym celem jest rozszerzenie portfela zarządzanych przez DTZ nieruchomości, dbając jednocześnie o wysoki standard obsługi obecnie zarządzanych nieruchomości i satysfakcję naszych klientów. Jako zespół będziemy bardzo mocno koncentrować się na zapewnianiu stałej, wysokiej jakości usług dla właścicieli nieruchomości oraz najemców aby DTZ umocnił swoją pozycję jako „zarządca nieruchomości z wyboru – powiedział Michał Muc.

Michał posiada bogate doświadczenie w pracy w sektorze finansowym oraz zarządzania nieruchomościami. Po ukończeniu studiów w Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie pracował dla PepsiCola, Ahold Polska oraz NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna jako dyrektor finansowy. Michał jest w zespole Property and Asset Management w DTZ od czerwca 2008. Ostatnio ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu „Europejskie standardy rachunkowości i finansów”.

W wolnym czasie lubi grać w golfa, gotować oraz pielęgnować swój ogród.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej