Żeglarskie mistrzostwa Polski firm budowlanych

2011-05-06 15:19
Regaty branży budowlanej o puchar Grupy PSB
Autor: Radosław Murat Słońce zachodzi nad mariną, jutro trzeba się będzie pożegnać

18 maja rozpoczynają się 6-te żeglarskie Mistrzostwa Polski wśród firm budowlanych i deweloperskich. Tegoroczna edycja startuje na olsztyńskim jeziorze Ukiel.

Regtay Construction on Sail, po raz pierwszy będą odbywłay się na terenie Warmii i Mazur. Podczas dwudniowych zawodów uczestnicy będą rywalizować o tytuły Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej, drużynowej oraz kobiet.

Przeczytaj także: Rusza budowa hali sportowo-widowiskowej w Czyżynach

Udział w regatach zapowiedziały drużyny wielu firm budowlanych m.in. mistrzowie Polski z ubiegłego roku- firma Trasko Invest, która pokonała Nassau Polska oraz Warbud SA. Mistrzostwa zostaną rozegrane na łodziach klasy Omega, a nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji będzie czuwać komisja sędziowska oraz ekipa Mazurskiego WOPR. Jednym z punktów programu będzie bieg długodystansopwy o Przechodni Puchar Ministerstwa Infrastruktury.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej