Zarząd SIPUR w nowym składzie

2013-07-17 14:52
SIPUR
Autor: SIPUR

Polski Związek Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR "SIPUR" wybrał nowe władze na kadencję 1013-2014.

Obecny zarząd SIPUR, organizacji skupiającej firmy z branży izolacji poliuretanowych, przedstawia się następująco:
Michał Kalinowski – prezes (Steinbacher Izoterm), Marek Ciechowski (Recticel Izolacje) i Stanisław Jędraszewski (Bauder Polska) – wiceprezesi, Piotr Cieślewicz (Kingspan Insulation), Mirosław Dąbrowski (BASF Poliuretany), Michał Gabryszewski (Huntsman Poland), Stanisław Golonka (Bayer), Karolina Roszak (Polychem Systems) Maciej Wisiorowski (Izolacje Pluimers) i Grzegorz Żmuda (IKO) – członkowie zarządu.
Zgromadzenie ogólne SIPUR, które wybrało nowe władze związku  odbyło się 13 czerwca 2013. Nowy Zarząd SIPUR został zobligowany do kontynuacji dotychczasowych zadań, dostosowując działania do zmian rynkowych, postępu technologicznego i nowych regulacji. Bez zmian pozostaje również włączenie się w promocję technologii energooszczędnych oraz współpraca z organami państwowymi i innymi branżowymi stowarzyszeniami.   
Przypomnijmy, że do Polskiego Związku Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR „SIPUR” może należeć firma, która działa na rynku minimum trzy lata (krótszy staż wymaga indywidualnego rozpatrzenia członkostwa) i zdobyła rekomendacje dwóch firm należących już do związku. Kandydat musi również zagwarantować, że przestrzega standardów etyki handlowej i jest postrzegana przez kontrahentów w kategoriach rzetelności i wiarygodności. Jest uczciwa i transparentna wobec swoich odbiorców. Ważnym kryterium jest także dbałość o ochronę środowiska i podejmowanie wszelkich kroków, które zmierzają do zmniejszania szkodliwych  emisji oraz zużycia zasobów naturalnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej