Z jednym kontraktem na lidera

2009-05-20 16:01

Deweloper powierzchni przemysłowych Panattoni Europe, podsumował I kwartał 2009. W tym czasie firma zawarła największy kontrakt w branży i wynajęła ok. 54 tys. m2 powierzchni magazynowo-biurowej, co daje jej aż 62% udziału w rynku.

Początek 2009 r. potwierdził wzrastające udziały Panattoni Europe na zmieniającym się rynku nieruchomości przemysłowych. Mimo spowolnienia gospodarczego oraz zmniejszonego popytu na powierzchnię przemysłową, deweloper podwoił swoje udziały rynkowe z 35% w ostatnim kwartale 2008 roku do 62% za pierwsze trzy miesiące br. W ten sposób Panattoni zdobył prawie 2/3 rynku, silnie dystansując konkurencję.

– Nawet w trudnych czasach pozostajemy liderem na rynku. Cieszymy się, że zaufanie naszych Klientów, zdobyte w okresie prosperity, towarzyszy nam również w czasach dekoniunktury – komentuje Robert Dobrzycki, partner zarządzający Panattoni na Europę Środkowo-Wschodnią.

eloper pozostaje liderem w dziedzinie umów wielkopowierzchniowych, podpisał największą umowę w I kwartału br. wynajmując 28,5 tys. m2 w Panattoni Park Mysłowice.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej