Z Ghelamco Poland do Jones Lang LaSalle

2010-10-14 11:46
Tomasz Czuba
Autor: Jones Lang LaSalle Tomasz Czuba, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w Jones Lang LaSalle.

Tomasz Czuba – nowym dyrektorem Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w Jones Lang LaSalle. Tomasz przejmie dotychczasowe obowiązki Bartosza Mierzwiaka, który przeszedł do firmy ProLogis, gdzie będzie nadzorował wynajem obiektów magazynowych w Polsce.

Tomasz Czuba objął stanowisko dyrektora (National Director) w dziale wynajmu powierzchni biurowych w Polsce. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem ds. wynajmu powierzchni biurowych, który doradza deweloperom i właścicielom budynków w procesie komercjalizacji obiektów biurowych, w tym bierze udział w opracowaniu strategii wynajmu i promocji projektu oraz w negocjacjach w najemcami.

Tomasz (absolwent Szkoły Głównej Handlowej) od ponad 9 lat jest aktywny zawodowo na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora ds. wynajmu w Ghelamco Poland, gdzie był odpowiedzialny za wynajem obiektów biurowych i magazynowych zlokalizowanych na terenie Polski. Wcześniej pracował w firmie DTZ Polska oraz J.W. Construction. 

- Cieszymy się, że Tomasz dołączył do naszego zespołu. Jest jednym z najlepiej wykwalifikowanych specjalistów na polskim rynku, który doskonale rozumie wyzwania i problemy stojące przed deweloperami oraz właścicielami nieruchomości. Ponadto doskonale zna wymagania najemców korporacyjnych co znacznie podwyższa poziom doradztwa deweloperom i właścicielom obiektów komercyjnych na polskim rynku - komentuje John Duckworth, dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej w Jones Lang LaSalle.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej