Wybory w PSPS

2015-06-17 18:01
Logo Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu
Autor: PSPS

W Polskim Stowarzyszeniu Producentów Styropianu (PSPS) wybory władz odbywają się co roku. Widać rządy dotychczasowego prezesa cieszą się uznaniem, bo został wybrany na kolejną, czwartą już kadencję.  

Na kolejny rok prezesem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS) został  wybrany Kamil Kiejna, dotychczasowy prezes i współtwórca PSPS. Bez zmiany został także dotychczasowy skład zarządu w składzie: Anna Śpiewak (Austrotherm), Jacek Genderka (Genderka), Jerzy Rutka (Neotherm) i Tomasz Libera (Knauf Industries).
– Z satysfakcją przyjmujemy decyzję członków Stowarzyszenia o powierzeniu nam sterów PSPS na kolejną kadencję – powiedział po wyborze na prezesa zarządu Kamil Kiejna. Prezes uważa, że duży wpływ na powierzenie kontynuacji pracy zarządu ma pozytywna ocena działań w ramach programu „Gwarantowany Styropian” wdrożony w roku 2010. Dobra jest również atmosfera w samych związku, mimo że wśród producentów styropianu konkurencji – uczciwej, jak podkreśla PSPS –  nie brakuje.  
– Działania organizacji branżowych, takich jak nasza, nabierają z roku na rok coraz większego znaczenia. Kluczowa wydaje się być dziś komunikacja i współpraca samych członków. Jako przedsiębiorców i konkurentów dzielą nas oczywiście indywidualne cele i strategie rynkowe. Jednocześnie ta różnorodność spojrzeń i doświadczeń świadczy o naszej sile jako organizacji. Wzmacnianie pozycji styropianu na polskim rynku nie byłoby możliwe bez silnej i zdeterminowanej do działań branży – twierdzi prezes Kiejna.

Przypomnijmy, że Polskim Stowarzyszeniu Producentów Styropianu (PSPS) powstało w roku 2009. Zrzesza wiodących producentów izolacyjnych płyt styropianowych. PSPS współtworzy normy techniczne i przepisy prawne z zakresu  produkcji i zastosowań styropianu do termoizolacji w budownictwie. Jak wspomniano, PSPS podejmuje liczne działania na rzecz jakości styropianu (Program „Gwarantowany Styropian”), wspiera i upowszechnia zasady uczciwej konkurencji oraz dobrych standardów na rynku budowlanym.

Produkcja styropianu
Autor: PSPS Produkcja styropianu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej