WnD – okna o wysokich parametrach i nowoczesnym designie

2013-08-30 17:17
Okna WnD
Autor: WnD

W Grupie OKNOPLAST pojawiła się nowa marka okien – WnD. Ma ona symbolizować stolarkę okienną o wysokich parametrach uzytkowych i nowoczesny design.

Do Grupy OKNOPLAST należą teraz trzy firmy: OKNOPLAST, Aluhaus i WnD. Firma WnD (z siedzibą w Rąbieniu pod Łodzią) produkuje okna z segmentu ekonomicznego plus. Nowa marka wchodzi na rynek z unikatowym systemem okiennym WnD, który wyróżniają parametry, konstrukcja i design. Produkty tej marki łączą innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność i harmonijny wygląd z atrakcyjną ceną. Dzięki wsparciu i doświadczeniu grupy OKNOPLAST oraz wykorzystaniu tych samych kanałów dystrybucji, WnD zapewnia fachowe doradztwo doświadczonych partnerów handlowych, profesjonalne ekipy montażowe oraz sprawną opiekę posprzedażową.

Okna z WnD

Autorski system WnD, został stworzony po to, by zaspokoić najbardziej wyrafinowany gust i najwyższe oczekiwania użytkownika. Subtelny kształt oraz zaokrąglone linie profili nadają stolarce elegancki wygląd, co sprawia, że okna (również o nietypowych kształtach np. trójkąta, rombu czy łuku) sprawdzają się zarówno w nowoczesnej jak i tradycyjnej architekturze.
Izolację termiczną i akustyczną okien WnD zapewnia 5-komorowy profil o szerokości zabudowy 70 mm, który jest dodatkowo wzmocniony stalą zbrojeniową  - w zależności od gabarytów konstrukcji od 1,2 do 1,5 mm. Okucia (firmy GU) w klasie premium wyposażone są w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło. Stolarka WnD wyposażona jest również w trwałe uszczelki, dostępne w dwóch kolorach: szarym w oknach białych i czarnym w oknach drewnopodobnych (złoty dąb, orzech).
Produkty WnD objęte są 5-letnią gwarancją.

Moce produkcyjne WnD sięgają 470 000 okien rocznie. Spółka szacuje zamknąć rok 2013 obrotem 25 mln zł, udział eksportu w sprzedaży wynosi obecnie 75%.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej